Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pokora Cytaty

1. Ona, która zakłada, że nie ma zasługi, a wszystko jest darem i cudem, powoduje, że człowiek wszystko zdobywa.
2. Kariera Nikosia Dyzmy – Najlepsze sceny
Thank you for watching!
3. Jezus był pokorny i właśnie to sprawia, że Ci którzy czują się mali, pomijani i wykluczeni, mogą się z Nim zjednoczyć i z nadzieją czekać na wywyższenie.
4. 24 sierpnia 1943 w Ashford w Anglii) – francuska filozof i myślicielka chrześcijańska (choć chrztu nie przyjęła) żydowskiego pochodzenia.
5. I choć byłem na niego gotów, to okazało się ,ze w pokorze, to ja sam moge uznać swoje braki , gdy mi je kto wskaże, ale reszta pracy należy do mnie, nie do Niego.
6. Sam trwając przy takiej postawie (etyce pokory), dostępował łaski widzenia, Bóg objawiał mu przyszłość Polski i wyjaśniał sens aktualnych wydarzeń.
7. Jest Pozytywnie
q7
8. Ona, która zakłada, że nie ma zasługi, a wszystko jest darem i cudem, powoduje, że człowiek wszystko zdobywa.
9. W przebiegu kariery aktorskiej, Wojciech Pokora często był obsadzany w głównych i znaczących rolach w filmach komediowych reżyserowanych przez Stanisława Bareję, m.
10. Zanim zacznie się rozważać problem buntu i pokory, jako sposobu zachowań człowieka wobec Boga należy wyjaśnić, czym jest pokora, a czym jest bunt.
11. Życie i podróże
q11
12. Kidaj Blog – Andy Design
q12
13. Depresja.ws – Forum
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
16. Demotywatory.pl
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Lew Tołstoj Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
19. Dobre słowa
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Parafia Dąbrówka-Gamrat
q21
22. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat siły, mocy, potęgi, słabości, oporu, nałogów, uzależnień, walki, odporności, twardości, wielkości.
23. Na czasy ostateczne wzorem pokory miała być postawa tajemniczego Sługi Pańskiego – Mesjasza: ”Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić, nawet nie otworzył ust swoich.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Zarazem jest ona jednym z najbardziej paradoksalnych, przeinaczanych i nadużywanych pojęć i dlatego wokół pokory narosło wiele nieporozumień.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Pokora jest nie tylko warunkiem autentyczności i prawdziwości wszystkich cnót, lecz także warunkiem przemienienia w Chrystusie.
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Na czasy ostateczne wzorem pokory miała być postawa tajemniczego Sługi Pańskiego – Mesjasza: ”Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić, nawet nie otworzył ust swoich.
32. …. na Cytaty – Zszywka.pl
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. A tym łatwiej o pomyłkę, że pokora nieraz idzie w parze z osobliwym umiłowaniem splendoru, bardzo bliskim próżności.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: