Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jestem Polakiem I Mam Obowiązki Polskie

1. Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.
2. Najlepsze dla dzieci – Mamo, tato idźcie na wybory (Polska ważna jest)
Thank you for watching!
3. Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój.
4. Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.
5. Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka”.
6. Gmina Kamieniec Ząbkowicki
q6
7. Przedsiębiorcze Podlasie
q7
8. Olesnica24.com – Oleśnica i powiat oleśnicki
q8
9. „Jestem Polakiem – a więc mam obowiązki polskie…” (Roman Dmowski „Myśli nowoczesnego Polaka”) Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieńcu Ząbkowicki po raz pierwszy wzięła udział w Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”.
10. Więc przypominam, że polskie obowiązki to obowiązki wskrzeszenia dawnej potęgi gospodarczej i kulturowej naszego kraju, czyli wskrzeszenia wolnościowego, pluralistycznego, tolerancyjnego, wielonarodowego społeczeństwa cywilizacji łacińskiej składającego się z autonomicznych prowincji.
11. Szkoła Podstawowa w Wilkowicach
q11
12. Notka nawiązująca do wczorajszego Dnia Niepodległości.
13. Jestem Polakiem, wiec mam obowiązki polskie.
14. Koszulka patriotyczna „Jestem Polakiem, Więc Mam Obowiązki Polskie” Koszulka marki ULTRAPATRIOT – „Jestem Polakiem, Więc Mam Obowiązki Polskie” Parametry techniczne: 100% bawełna czesana, gramatura 210 g/m2, nadruk sitodruk, metki żakardowe, prać w temperaturze 30°C.
15. Mirek Kabala
q15
16. I choć często je trawestuję mówiąc o „łomżyńskich obowiązkach łomżyniaka”, to sprzeczności w tym nie ma żadnej.
17. Polacy posługują się w większości językiem polskim oraz alfabetem łacińskim, który został wprowadzony w X wieku z chwilą, od której na ziemiach polskich zaczęto wprowadzać chrześcijaństwo.
18. 19 o 01:53 „Dzieci potrzebują wzorców osobowych, prawidłowych wzorców ról płciowych, a te można im dostarczyć i bez wiary w pakiecie”.
19. Szkoła Podstawowa w Wilkowicach
q19
20. Zgodnie z Ustawą obywatelstwo polskie nabywa cudzoziemiec przebywający nieprzerwanie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej od 2 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się, zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego Wspólnot Europejskich lub prawa stałego pobytu, który pozostaje co najmniej od 3 lat w związku.
21. Do grobu złożona urnę z wodą z Bałtyku i ziemią z Pomorza, o które walczył skutecznie dla Polski podczas konferencji wersalskiej.
22. Niepoprawni
q22
23. Demotywatory
q23
24. Husky – NEon24.pl
q24
25. Liliana Piskorska
q25
26. Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie, a te każą mi nie bojkotować, lecz dbać o sprawy polskie.
27. 19 o 01:53 „Dzieci potrzebują wzorców osobowych, prawidłowych wzorców ról płciowych, a te można im dostarczyć i bez wiary w pakiecie”.
28. WDolnymŚląsku.com
q28
29. Kościerzyna
q29
30. Fotoblog dodek777 – Flog.pl
q30
31. Galeria Miłość
q31
32. Dziennik Złożony
q32
33. Biały Orzeł – Sklep z odzieżą i gadżetami patriotycznymi
q33
34. Słowa „jesteśmy Telewizją Polską i mamy obowiązki polskie” to parafraza słynnego cytatu z „Myśli nowoczesnego Polaka”, publikacji jednego z ojców polskiej niepodległości, Romana Dmowskiego: „Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ.
35. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q35
36. Zespół placówek oświatowych nr 2 w mławie
q36
37. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
38. Hard-skin.pl
q38
39. Demotywatory
q39
40. Hard-skin.pl
q40
41. Gawronski Rafzen’s Blog – WordPress.com
q41
42. Romek to od razu widać że był cienki Bolek, bo nawet nie zdawał sobie sprawy że żył i miał te swoje obowiązki w „cywilizacji polskiej”.
43. Magna Polonia
q43
44. Sign in to like videos, comment, and subscribe.
45. Niech oni wszyscy razem znaczą dzisiaj dla nas to niezwykle ważne przesłanie, które, myślę, że gdyby spojrzeć uważnie, to obiektywnie dla nich wszystkich i w nich wszystkich było także w tych słowach tak mocno wyrażonych i jasno i, powiedziałbym, lapidarnie przez Romana Dmowskiego: „Jestem Polakiem i obowiązki mam polskie”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: