Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Ksiazce

1. Tego typu cytaty mówią nie tylko o samym życiu, ale również o naturze człowieka, losie, ludzkiej egzystencji.
2. Najlepsze cytaty z książek/w quadrotes
Thank you for watching!
3. Zagubiona w słowach
q3
4. Psycholog Wojciech Wypler
q4
5. Przewodnik duchowy
q5
6. Ten, kto troszczy się bardziej o doczesną pomyślność ludzkości niż o jej uświęcenie, zgubił chrześcijański pogląd na świat.
7. Żadne z dzieci nie wiedziało o Aslanie więcej niż wy, ale gdy tylko bóbr wypowiedział te słowa, każde z nich poczuło się zupełnie inaczej.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Mamnatooko.pl
q9
10. Subiektywny Blog o Książkach
q10
11. W kategorii Księgoznawstwo i bibliografia / Wydawnictwa po roku 1945.
12. Mocne cytaty
q12
13. Oto najlepsze myśli i cytaty o książkach i czytaniu niech będą one dla Ciebie inspiracją, zachętą i motywacją do sięgnięcia po książkę i codziennego czytania.
14. Wydawnictwo Złote Myśli
q14
15. Johan Wolfgang Goethe Lubić czytanie – to znaczy godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości.
16. Jeśli wciąż jesteście bombardowani informacjami o tej książce i nie wiecie, o co tak naprawdę chodzi, przedstawiamy 7 cytatów, które streszczą całą fabułę.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Czytamy bo kochamy
q18
19. Charles Louis de Secondat de Montesquieu (Monteskiusz) Nic bardziej nie tamuje postępu wiedzy niż zła książka sławnego.
20. Opanowuje owo czucie niekiedy, gdy człowiek się ze snu zbudzi o jutrzence, znajdzie się sam wobec natury i głowę w tył odrzuciwszy spojrzy ku niebu, ujrzy, jak jego blady seledyn z wolna się rozjaśnia, gdy tymczasem na wschodzie dzieją się cudowne rzeczy, aż wszystko narasta jakby w.
21. MYŚLI, CYTATY, AFORYZMY I PRZYSŁOWIA O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE „Książki – okręty myśli żeglujące po oceanach czasu o troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie” Francis Bacon „Książka jest przyjacielem, który nigdy nie oszukuje.
22. Książko, miłości moja.
q22
23. 27 lutego 2015 | Kategoria: Cytaty o książkach i czytaniu Gdy się ktoś zaczyta… „Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra…”.
24. ” Mikołaj Gogol „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.
25. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Węgorzewie
q25
26. Demotywatory
q26
27. Google Sites
q27
28. SlidePlayer
q28
29. Czytaj na walizkach
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Lubimy Czytać
q31
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Czytaj na walizkach
q33
34. Psycholog Wojciech Wypler
q34
35. Marzenie Literackie
q35
36. Książki kupuję, zbieram, czytam, nawet je pisuję – i zanadto kocham, aby zbywać je aforyzmami Julian Tuwim.
37. Zespół Szkół Licealnych w Morągu
q37
38. Wesele z klasą
q38
39. (Johan Wolfgang Goethe) Lubić czytanie – to znaczy godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości.
40. Wprowadzacie do waszego domu jakiś obce dziecko, stworzenie, o którym nic nie wiecie, którego charakteru nie znacie, nie macie pojęcia, kim byli jego rodzice ani czym ono będzie w przyszłości.
41. Książka w prezencie | recenzje z wielu półek
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: