Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Na Mądrej Głowie Włosy Nie Rosną

1. Niesamowite, że jeszcze nie nabawił się sepsy i zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych.
2. BOVSKA – Kaktus (official live video)
Thank you for watching!
3. HelloZdrowie
q3
4. Pozdrawiam, stary, samotny, jeszcze ciepły Leo.
5. Należy pamiętać, że przeszczep włosów to procedura nowego rozmieszczenia na głowie włosów już istniejących, a nie tworzenie nowych, a więc nie każda osoba jest kandydatem do zabiegu.
6. Wiersz: Im mniej włosów na głowie Starszy pan z okolic Zamyśli, bardzo często o sobie myśli.
7. Dziecko rośnie a włosów brak – aniakuleczka napisał w zdrowie i pielęgnacja dziecka: Długo zwlekalam z tym wątkiem, bo wszędzie piszą, że z czasem włosy przyjdąale postanowiłam was zapytać, czy miałyście podobną sytuację.
8. SOSrodzice.pl
q8
9. Na mądrej głowie włosy nie rosną.
10. Gość Łowicki – Gość Niedzielny
q10
11. Rośnij w Siłę
q11
12. Przed chwilą, Magda bez loginu napisał: Czy w języku niemieckim mam napisać.
13. Joe Monster
q13
14. Planeta Kobiet
q14
15. Jak widuję fotorelacje moich miejscowych fotoreporterów zawodowców(żyją z tego),to włosy sobie rwę z pięt.
16. Dziennik Łódzki Plus
q16
17. Jedno z drugim jest ściśle powiązane Na mądrej głowie włosy nie rosną, tak mówią najstarsi indianie (Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia) [20.
18. Demotywatory
q18
19. Qchenne-Inspiracje!
q19
20. Zdrowie – Dziennik.pl
q20
21. Demotywatory
q21
22. 80 procent mężczyzn, co oznacza, że ośmiu na dziesięciu mężczyzn w końcu będzie musiało się zmierzyć z wypadaniem włosów.
23. I szybkiej reakcji, o wiele lepiej suszyć włosy za pomocą suszarki posiadającej chłodny nawiew, który nie działa tak destrukcyjnie na fryzurę.
24. Świat Książki
q24
25. Demotywatory
q25
26. Demotywatory
q26
27. HelloZdrowie
q27
28. I jest to bledne kolo po przerwaniu kuracji wlosy leca chyba ze wtedy biorac go wiele lat w pewnym wieku asze lysienie sie zatrzyma to ok.
29. Fabryka Siły
q29
30. Swidnica24.pl
q30
31. Weekend Gazeta.pl – Gazeta
q31
32. W latach okupacji niemieckiej w latach 1939 – 1945 Hitler podobno miał powiedzieć o Polakach jak doprowadzę.
33. Jerzy Vetulani: „Sporo związków szczyci się seksem do późnej starości” Jerzy Vetulani, Maria Mazurek, „Neuroerotyka.
34. Demotywatory
q34
35. Kto cię wyleczy
q35
36. Trzymaj się kolego,skup się na parcy,zarabianiu pieniędzy,tak jak ja,wtedy mam w dupie swój szpetny wygląd i gadanie ludzi.
37. Mężczyzna, proszę zwrócić uwagę, zazwyczaj jest zadowolony ze swojego wyglądu i ocenia siebie jako atrakcyjniejszego, niż jest w oczach innych (spojrzy taki w lustro i mówi: „No, może włosy mi się trochę przerzedziły, ale przecież na mądrej głowie włosy nie rosną”).
38. Szczecinek, Portal informacyjny Temat.net
q38
39. Mój tata opowiadał, że gdy przeprowadził się do miejscowości mojej mamy po ślubie, oczywiście nikogo tam nie znał.
40. 2010 · Ja używam magnezu+b6, u mnie przyczyną wypadania włosów jest zbyt duży stress i wysiłek umysłowy (jak wiadomo na mądrej głowie włosy nie rosną) ale jednak trzeba o nie zadbać, więc skoro mowa o wysiłku umysłowym to zawsze kupuję w promocji w aptekach internetowych, jak znajdziesz coś tańszego od tej:.
41. Można oczywiście żartować sobie z tematu łysienia stwierdzeniami takimi jak: „na mądrej głowie włosy nie rosną”, ale fakty są takie, że utrata włosów to dla wielu mężczyzn poważny problem związany z poczuciem utraty atrakcyjności.
42. – Dziadku, jakie kobiety są najwierniejsze – brunetki czy blondynki.
43. Blog Ojciec
q43
44. Tygodnik Polityka
q44
45. Jedna z Polek pojechała na wakacje do Egiptu, tam poznała Egipcjanina, z którym po kilku miesiącach znajomości zamieszkała w Polsce.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: