Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zakłamani Ludzie Cytaty

1. Przyjaźnie to jeden wielki fałsz ludzie są tylko po to by obrabiać dupę za plecami.
2. Fałszywi przyjaciele bez duszni skurwiele
Thank you for watching!
3. Wydawnictwo ARBITROR
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Najbardziej interesujące cytaty o wojnie od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat wojna.
6. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q6
7. Tymczasem oni w perfekcyjny sposób nami manipulują, wysysają energię i odbierają radość życia.
8. Jednak przyczynia się ono również do wielu dobrych, o których się nie mówi.
9. Przedsiębiorczość i Zarządzanie – Społeczna Akademia Nauk
q9
10. UpolujEbooka.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. [ Regulamin ] [ Kontakt ] [ Humor – Dowcipy i Kawały ] Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu.
13. Demotywatory
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Na szczęście Wojtku nigdy nie nazwałam ich przyjaciółmi co najwyżej znajomymi, ale nawet już nimi nie są, bo usunęłam ze znajomych, w życiu nie spotkałam tak zakłamanych, bezczelnych i chamskich osób, po mnie mogli jechać do woli, ale za daleko się posunęli tym opowiadaniem w którym oprócz nazwiska nie było.
16. Lubimy Czytać
q16
17. Wojciech dydymus Dydymski cytaty
q17
18. Zakłamanie – hasło powiązane z: śmieszne teksty, wredność, kwejk, smutek, śmieszne, te myśli, humor, ludzie, zazdrość, zakłamanie, memy, śmieszne obrazki.
19. Obserwator Polityczny
q19
20. Wyborcza.pl
q20
21. Demotywatory
q21
22. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. Wszystko przez powszechne zakłamanie i oczekiwania wielu ludzi, że będziesz mówić to co chcą usłyszeć.
26. DocPlayer.pl
q26
27. Psychology of Life
q27
28. Nie odróżniają prawdziwej miłości od fałszywego zauroczenia, siły przyjaźni od słabych więzi koleżeństwa, bezinteresownego komplementu od zakamuflowanej krytyki, szczerego uśmiechu od złośliwego uśmieszku.
29. Demotywatory
q29
30. Kobiety to my
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: