Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Marzenia Cytaty

1. Paulo Coelho Wierz w marzenia, bo w nich ukryte są bramy do wieczności.
2. Motywacja i sens, cytaty.
Thank you for watching!
3. Autor: Bill Johnson , Wszystkie pragnienia mają Ojca Nawet jeśli czasem trochę się skarżę – mówiło serce – to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one właśnie są takie.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Jest Pozytywnie
q5
6. Rośnij w Siłę
q6
7. Jest Pozytywnie
q7
8. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q8
9. Road Trip Bus
q9
10. Naklejkolandia
q10
11. Podobne dylematy moralne od wieków zaprzątały umysły licznych wybitnym myślicieli.
12. Jasna Polska
q12
13. Rodzice uczą chodzić…Idole jak nie upaść…
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Wszystko, co musimy zrobić, to upewnić się, że wciąż rozmawiamy.
18. Nowoczesne-obrazy.pl
q18
19. Autor cytat Opublikowano 6 czerwca 2017 7 czerwca 2017 Tagi aforyzmy, cytat, cytaty, dobranoc, marzenia, motto życiowe, motywacja, sentencja, sentencje Dodaj komentarz do Cytat na Dobranoc Mała przestroga… #cytaty #dobranoc #motywacja #marzenia … Tak jak czasem szczęściu trzeba pomóc, podobnie i dążenie do perfekcji wymaga dz….
20. Jeśli znacie jakieś cytaty podróżnicze i nie tylko, które waszym zdaniem powinny się tu znaleźć, napiszcie nam swoje propozycje w komentarzu.
21. – Dobry Polak poci się już przy drugiej cyfrze dziesiętnej, przy piątej dostaje gorączki, a przy siódmej zabija go apopleksja.
22. Niepowtarzalna opowieść o dalekiej północy i jej cudach: skarłowaciałych lasach, zorzach polarnych i skutych lodem morzach, o wołach piżmowych, niedźwiedziach polarnych i narw.
23. Nambia Cytaty
q23
24. ) jeśli przyjrzycie się komukolwiek naprawdę uważnie, znajdziecie coś szczególnego w nawet najbardziej zwyczajnej osobie.
25. Rośnij w Siłę
q25
26. Zamyslenie.pl
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
29. Oto prawdziwa radość życia: być wykorzystanym do celu, który uważasz za szczytny i być siłą natury, a nie jakimś małym, gorączkowym, samolubnym zlepkiem dolegliwości, żalów i narzekań na to, że świat nie poświęca się, by uczynić cię szczęśliwym.
30. Dawid Bagiński
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Marzycielsko związki frazeologiczne: być w sferze marzeń • ciepła izba marzeń szczytem i tak jakoś mija styczeń • marzenie senne • marzenie ściętej głowy • pożegnać się z marzeniami • szczyt marzeń.
33. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są.
36. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli, literatura, złote myśli.
37. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q37
38. Cytaty z kategorii: Życzenia i dedykacje Serca ludzkie obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, bo wydaje się im, że nie są ich godne albo, że nigdy im się to nie uda.
39. Dewocjonalia
q39
40. Właśnie dlatego wielu znanych twórców stworzyło niezwykłe cytaty o marzeniach, które stają mottem przewodnim zmian w życiu wielu ludzi.
41. Jest Pozytywnie
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: