Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kochaj I Czyń Co Chcesz

1. Kochaj mnie całym sercem, duszą, umysłem i mocą… Kochaj także bliźniego jak siebie samego… Nie ma nic ważniejszego… Jeśli pokochasz Mnie całą swoją osobą – Ja przeniknę każdą dziedzinę Twojego życia… Nie bój się oddać Mi.
2. Kochaj i rób co chcesz 1997 polski dubbing
Thank you for watching!
3. Godziszow.pl
q3
4. Gdy masz atakować blisko, przygotowuj się tak, jakby czekała cię długa droga.
5. Keep Calm-o-Matic
q5
6. „Kochaj i czyń, co chcesz” – zdanie to często jest cytowane przez ludzi współczesnych, aby wykazać, że ten, kto kocha, może robić wszystko, jako że „najważniejsze to kochać”.
7. Godziszow.pl
q7
8. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników.
9. Godziszow.pl
q9
10. X. Eugeniusz Burzyk
q10
11. Augustyn (†430) „Podkreślamy zatem: czyny ludzkie tylko miłością różnią się pod względem swej wartości.
12. Świat Prezentacji
q12
13. Mariusz Rosik
q13
14. Godziszow.pl
q14
15. Informacje Kochanie w INTERIA.
16. Mimo Wszystko Fundacja Anny Dymnej
q16
17. فيسبوك – Facebook
q17
18. Bardzo często powracam do tematu Tradycji w Kościele która jest stawiana niejako w opozycji do Pisma św.
19. Wiersz podpisany przez Czesława Miłosza i tomik poezji z autografem Wisławy Szymborskiej będzie można wylicytować w niedzielę podczas koncertu charytatywnego „Kochaj i czyń, co chcesz” organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Filharmonię Krakowską.
20. Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC – cmd) i wciśnij klawisz „+” aż do uzyskania pożądanego efektu.
21. Ojciec Henri de Lubac SJ komentuje ją w ten sposób: „»Kochaj i czyń, co chcesz« — powiedział Augustyn — o ile kochasz wystarczająco, by we wszystkim, co ….
22. Ale i przy czynach przeciwnych sobie widzimy, że jeden człowiek, choć surowy, kieruje się miłością, drugi pozornie delikatny jest jednak niegodziwy.
23. „Kochaj i czyń, co chcesz” — zdanie to często jest cytowane przez ludzi współczesnych, aby wykazać, że ten, kto kocha, może robić wszystko, jako że „najważniejsze to kochać”.
24. Kreatywnybazarek
q24
25. 197 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy ciemny blond, niebieskie oczy.
26. Dar słowa – zobacz więcej.
27. Na koncercie charytatywnym organizowanym przez Fundację Anny Dymnej „Republika Marzeń Mimo Wszystko” w Krakowskiej Filharmonii Krakowskiej.
28. Godziszow.pl
q28
29. BazHum MuzHP
q29
30. „Kochaj i czyń co chcesz” Zadzwonił do mnie znajomy z pytaniem: -”Czy czerpanie rozkoszy z seksu jest grzechem- a jeśli nie ( zgodnie z nauczaniem Jana Pawła II, na które powoływał się stawiający to pytanie).
31. Czasami mogłoby się wydawać, że to taki chwyt marketingowy, a fundacje wraz z celebrytami powtarzają dane hasło, aż do znudzenia.
32. Link (skopiuj i prześlij znajomym) Opis (31 znaków) Opis bez polskich liter (31 znaków) Opis na Twoją stronę WWW.
33. Ta prawdziwa, szczera i piękna, a nie ta na pokaz mylona z zauroczeniem, fascynacją seksualną czy przygodą.
34. Godziszow.pl
q34
35. Godziszow.pl
q35
36. Mimo Wszystko Fundacja Anny Dymnej
q36
37. Wydawnictwo WAM
q37
38. Pressto.amu.edu.pl
q38
39. Kreatywnybazarek
q39
40. E-religijne
q40
41. Fundacja Anny Dymnej
q41
42. Nie stawiaj niczego ponad Bogiem, szanuj Stwórcę, odpoczywaj i korzystaj z zaproszenia na Eucharystię, czcij ojca i.
43. Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC – cmd) i wciśnij klawisz „+” aż do uzyskania pożądanego efektu.
44. Kochaj i czyń co chcesz (6) Książeczka upominkowa zawierająca zdjęcia z ciekawymi sentencjami na wybrany temat.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: