Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Gurdżijew Cytaty

1. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
2. Zachęta do stoicyzmu
Thank you for watching!
3. Przez wiele lat uważałem, że żyję wśród ludzi, którzy są tacy jak ja, ale się trochę nie starają.
4. Ośrodek TuiTeraz
q4
5. Georgij Iwanowicz Gurdżijew, uważany za jednego z największych mistyków XX wieku, urodził się w Armenii około 1870 roku i zmarł w Paryżu w 1949.
6. Gurdżijew wynajął prostytutkę, opowiedział jej, że jest przybyszem z planety Karatas i poczęstował czereśniami, które określił mianem drogiego jedzenia ze swojej planety.
7. Przez kilka następnych miesięcy całkowicie poświęcił się przygotowywaniu materiału do trzeciego cyklu swoich pism pod tytułem `Życie jest realne tylko wtedy, gdy „Ja jestem”`.
8. Grzegorz Ziółkowski
q8
9. Ośrodek TuiTeraz
q9
10. News – O.pl Polski Portal Kultury
q10
11. Slidex.tips
q11
12. Astromaria – WordPress.com
q12
13. Pbc.up.krakow.pl
q13
14. Ebook – Życie jest realne tylko wtedy, gdy Ja jestem – Gieorgij Iwanowicz Gurdżijew.
15. Studio Opinii
q15
16. Astromaria – WordPress.com
q16
17. Dziwny jest ten świat
q17
18. DocPlayer.pl
q18
19. Krishnamurti nigdy nie sformułował swego nauczania w prostych zasadach, nigdy nic nie wypunktowywał i nie tworzył własnych systemów.
20. Ośrodek TuiTeraz
q20
21. DocPlayer.pl
q21
22. Razem z nim pojawiła się jego wirtualna sekta, a niektórzy jej członkowie to i w realu na klęczkach ,w ekstazie upojnej, czytają jego dzieła i następnie w sieci rozpinają jego idee.
23. Pbc.up.krakow.pl
q23
24. Rewolucje Kobiet
q24
25. I aż poszukałem w necie informacji, czy to jest prawdziwa wypowiedź, czy ktoś to napisał i dokleił zdjęcie.
26. Róża Godula-Węcławowicz, Małgorzata Gaszyńska-Magiera, Magdalena Godowska.
27. Gurdżijew zapewne… był bardzo mądrym człowiekiem, ale jak dla mnie… akurat to twierdzenie nie ma racji bytu, ponieważ jest ono dokładnie tak samo pozbawione sensu – jak to że ktoś uważa, że… jego nie dotyczy grawitacja, tylko z tego powodu, że on w nią nie wierzy….
28. Pl.ilovevaquero.com
q28
29. Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, ofertach, szkoleniach i usługach Ośrodka Tu i Teraz.
30. Myfulness blog
q30
31. Wybór cytatów Osho I innych mistykow zaczerpniętych z bogatego księgozbioru Osho publikowanego w Polsce.
32. Georgij Iwanowicz Gurdżijew – ormiański filozof, mistyk i przywódca duchowy.
33. Ośrodek TuiTeraz
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: