Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Ma Przyjaciół

1. Friends) – amerykański serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku, wyświetlany w latach 1994–2004.
2. Rap Addix – Nie mam przyjaciół
Thank you for watching!
3. Bezuzyteczna.pl
q3
4. Teraz jestem w liceum , były 'przyjaciel’ ma dziewczynę od dobrych 2 lat, nie pamietam kiedy ostatnio z nim rozmawiałam.
5. Ma niewiele wspomnień związanych z życiem domowym i nie ma żadnych przyjaciół oprócz jednego przyjaciela z dzieciństwa sprzed dziesięciu lat, którego imię najpierw mu umyka.
6. Wyrwane z kontekstu
q6
7. Wbrew pozorom brak jakichkolweik kolegów to poważna sprawa bo ….
8. Memy – Jeja.pl
q8
9. Liczy się Wynik
q9
10. Miałam przyjaciela który robił mi jazdy o innych oskrazal wciskał mi czego nigdy nie było i nie ma i dzwonił pytał się czemu się nie odzywal nie dzwonię i znowu mnie oskarżal i tak wkolko.
11. Demotywatory
q11
12. Coś Japońskiego – WordPress.com
q12
13. Mija miesiąc, semestr, rok się kończy, a twoje dziecko wciąż nie ma szkolnych przyjaciół.
14. Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie.
15. Dziwne Obrazki
q15
16. Mam cudownego męża, kochanego syna i cudowną córeczkę, mam prawie 30 lat i brak przyjaciół wokół siebie, nie ma nawet bliskich znajomych.
17. Nigdy nikt do mnie nie przychodzi, nikogo też nie interesuje to, że gram na gitarze, piszę, rysuje, fotografuje.
18. Stalowa Wola – Regionalne Multimedium – Ogłoszenia, Forum …
q18
19. Ostatnia Tawerna
q19
20. Syjonizm nie ma przyjaciół Aktualizacja: 2011-04-1 9:19 am “Znam doskonale taktykę, które wy, moi bracia syjoniści, stosujecie by skłonić do milczenia kogokolwiek kto usiłuje zdemaskować wasze wywrotowe działania”.
21. Nie mam z kim wyjść gdzieś na miasto, czy po prostu się spotkać i porozmawiać, w związku z czym wiecznie siedzę w domu.
22. Sub_confirmation=1 NIE MA JAK ROSIE to animowana seria w jakośc.
23. Drugie będzie potrzebowało częstych, nawet codziennych kontaktów towarzyskich po szkole w większej grupie osób.
24. Dobrze się uczy, lecz po szkole nie spotyka się z przyjaciółmi, nie zaprasza nikogo do domu, ani sam nie jest zapraszany.
25. Demotywatory w Woleto.pl
q25
26. Demotywatory
q26
27. W ławce na szczęście nie siedziałam sama, bo w potrójnych usiadłam z dwoma dziewczynami – Elizą i Melą, No i Później zaprzyjaźniłam się z taką Moniką i przyjaźnimi się do teraz, a z tą co siedziałam kiedyś z Melą to też się zzaprzyjaźniłam i mam wiele przyjaciół :D.
28. Ta dewiza powinna towarzyszyć każdemu konserwatyście, któremu wrogie powinny być emocje.
29. WGospodarce
q29
30. Dla kogo brak przyjaciół stanowi większy problem – dla dzieci czy dla ich rodziców.
31. W życiu nie ma przyjaciół , są tylko znajome twarze – nie ma się co łudzić , zwłaszcza w tych chorych czasach – ludzie są coraz gorsi.
32. Kurier Szczeciński
q32
33. Tętno Regionu
q33
34. W polityce nie ma przyjaciół Mógłbym przeprosić za truizm w tytule, ale w Polsce to ciągle nowość lub co najmniej cykliczne zaskoczenie.
35. Demotywatory w Woleto.pl
q35
36. Dziennik Związkowy
q36
37. To tak naprawde nie przyjaciele tylko wrogowie Którzy udają przyjaźń by pózniej gdy specjalnie.
38. Życie w pojedynkę, bez kontaktu z lubianymi i zaufanymi osobami jest naprawdę groźne.
39. Wysłuchają i wesprą w trudnych chwilach, pogratulują szczerze, kiedy trafia się sukces, pożyczą przed wypłatą parę złotych na bułki, pomogą znaleźć pracę, popilnują Ci dzieci, żebyś mógł iść wreszcie do kina, zaopiekują się Twoim czworonogiem, gdy zdarzy się dłuższy wyjazd służbowy.
40. MEMy – Tapety na Pulpit
q40
41. Przyjemnie mieć przyjaciół to prawda bo sama ich mam,ale musisz docenić że nie jesteś sama bo ktoś inny nie ma przyjaciół a także rodziny.
42. Bo kocham Japonię
q42
43. Problem z szybkim nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami może bardzo utrudnić nastolatkowi odnalezienie się w nowej szkole.
44. Towarzystwo Przyjaciół Warszawy
q44
45. Yells – Flog
q45
46. KobietaPo30
q46
47. Demotywatory
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: