Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Tolerancji

1. Sam o tym nie wiedząc, odkrył wielkie prawo działań ludzkich, a mianowicie: jeżeli chcemy obudzić w mężczyźnie lub chłopaku pragnienie jakiejś rzeczy, powinniśmy ją ….
2. Cytaty #2
Thank you for watching!
3. Zespół Szkół Ekonomicznych
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Czekam na smutne piosenki
q5
6. Spory o granice tolerancji i prawidłowe jej rozumienie zainspirowały wiele ciekawych dyskusji, artykułów naukowych oraz debat politycznych.
7. Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne „Powtarzam jak mantrę: w sprawach.
8. Tolerancja oznacza więc rezygnację z przymusu jako środka wpływania na postawy innych ludzi, z wyjątkiem sytuacji zagrażających bezpieczeństwu (nie można więc mówić o tolerancji dla przestępców i psychopatów).
9. To co teraz, to co będzie i było – WordPress.com
q9
10. Tylko nam mów o tym, co każda z nich sama przez się robi z duszą, w której zamieszka, i przez to jedna jest złem, a druga dobrem.
11. Zawodów / profesji: – wszystkie – aktorów, aktorek architektów bokserów filozofów historyków kompozytorów królów, cesarzy lub władców lekarzy muzyków naukowców pedagogów, nauczycieli piosenkarzy, piosenkarek pisarzy pisarzy fantasy poetów polityków prawników.
12. Rośnij w Siłę
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Świat Słów – Cytaty, sentencje, memy, filmy, artykuły
q14
15. Większa część dzieła traktuje, jak sam tytuł wskazuje, o tolerancji, jak również o jej niechlubnej przeciwniczce.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. KATOLIK – Głos Tradycji
q18
19. Idąc przez las
q19
20. One nie dzieją się na zawołanie ni nie można ich na Panu Bogu wymusić.
21. Pomimo że miała ona ograniczony zakres była kluczowym momentem w historii tolerancji i pomogła przywrócić większą równowagę polityczną na Wyspach Brytyjskich.
22. Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Zapytaj – Onet
q24
25. Z autopsji wiem, iż jeśli chodzi w dużej mierze o sprawy religijne- to tu masz rację (Zależy jeszcze tylko gdzie to „za granicą” się znajduje), a jednak to nie jest do końca tak, że w innych krajach wszyscy są absolutnie tolerancyjni w każdej kwestii, chodzące ideały, zaś my Polacy to totalna ciemnota, zacofanie i.
26. Nie zwracaj mi uwagi przy innych ludziach, jeśli nie jest to absolutnie konieczne.
27. 30 maja 1778 tamże) – francuski pisarz epoki oświecenia, filozof, historyk i publicysta.
28. Cytaty » Radość » « poprzednie (1/6) następne » Zenta Mauriņa.
29. „Krzyż znaczy: miłość nie zna granic – rozpocznij od tych, którzy są najbliżej ciebie i nie zapominaj o tych, którzy są najdalej”.
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Manufaktura Radości
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: