Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zadziwia Odwagą

1. Norwegia mnie stale zadziwia, nie tylko przyrodą =D ale również pracowitością i odwagą koleżanek i kolegów po fachu, jak również norweskich Matek – Polek ️ ️ Drodzy politycy, nadajcie.
2. Oceany (Oceans) – exodus 15
Thank you for watching!
3. Flawia de Luca 11-letnia następczyni Miss Marple zachwyca bystrością umysłu, zadziwia odwagą, wprawia w osłupienie swoją niecodzienną fascynacją… Seria „Flawia de Luca.
4. Archiwum Allegro
q4
5. Crazy but lazy mama
q5
6. Dziennik Zachodni
q6
7. I&K W Domowym Zaciszu
q7
8. Wszystkie moje bziki
q8
9. „Łowca jeleni” to prawdziwe arcydzieło, które po dziś dzień zadziwia odwagą swojego przekazu, bezkompromisowością czy w końcu wybitnym aktorstwem.
10. I w trudnej, i wtedy, gdy jesteśmy szczęśliwi, a przychodzimy, by Mu o tym powiedzieć.
11. Crazy but lazy mama
q11
12. Kreacja postaci Erna wzbudza sympatię, zadziwia odwagą i zachowaniem godnym nie chłopca, lecz prawdziwego mężczyzny, ale przede wszystkim uczy, czym jest lojalność i na czym powinna polegać prawdziwa przyjaźń.
13. Dziennik Wschodni
q13
14. W pierwszych dwóch seriach szokował (odcinek „The National Anthem” o premierze Wielkiej Brytanii do dziś zadziwia odwagą), wzruszał i każdą historię kończył ponurą przestrogą.
15. Kreacja postaci Erna wzbudza sympatię, zadziwia odwagą i zachowaniem godnym nie chłopca, lecz prawdziwego mężczyzny, ale przede wszystkim uczy, czym jest lojalność i na czym powinna polegać prawdziwa przyjaźń.
16. Jacek Pałkiewiczy, podróżnik, dziennikarz, reporter, odkrywca źródeł Amazonki został patronem Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Azymut” w Mostach.
17. Ready for Boarding
q17
18. Magdalena Kluszczyk
q18
19. Triumph zapragnął mieć największy z produkowanych seryjnie cruiserów i słowa dotrzymał.
20. W swych pracach Damian Czerwiński zadziwia odwagą posługiwania się narzędziem śmiałym kolorem, nie rezygnując z pewnych subtelności, które być może wynikają z pewnych fizycznych dysfunkcji, są przypadkowe ale dają wynik bardzo pozytywny w odbiorze.
21. Ósemka to silna osobowość, która ma skłonności do bardzo głębokiego analizowania rzeczywistości.
22. Męczennicy z Pariacoto
q22
23. Demotywatory
q23
24. Wróżka Otylia Wrzos
q24
25. Magdalena Kluszczyk
q25
26. Digital Spectacular
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Švankmajer powraca zaś do swoich ulubionych motywów: sekretnych rytuałów, mięsa czy seksu splecionego ze śmiercią.
29. Polska Wielki Projekt
q29
30. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „Odwaga” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
31. Mahwah celebruje polskość w New Jersey
q31
32. Z autentycznością i odwagą przedstawiają trudności, stawiają pytania otwarte , które u wielu z nich wywołały zakłopotanie i cierpienie.
33. Www.swiatksiazki.pl
q33
34. Sportowa Książka Roku
q34
35. Polskie Radio 24
q35
36. Tania to dzielna dziewczyna, która podczas blokady Leningradu w czasie II wojny światowej zadziwia odwagą i wolą przetrwania, ale też dobrocią i troską o innych.
37. JUNIOR MEDIA …i tworzysz gazetę!
q37
38. Obecnie uczy służby mundurowe poruszania się w ciemnościach, trenuje boks, krav magę i planuje z synem przejechać rowerem całą Europę.
39. Przegląd Sportowy
q39
40. Onet Kultura
q40
41. 2014 · Książka Anglika, który kilkadziesiąt lat spędził w Hiszpanii, zadziwia barwnością narracji oraz obiektywizmem i odwagą w odkrywaniu zarówno jasnych, jak i ciemnych kart historii Los Blancos.
42. Kochajmy się
q42
43. Płock – Wyborcza.pl
q43
44. Isakowiczem-Zalewskim w jego krytyce uroczystego koncertu, jakim Nuncjusz papieski w Polsce i nasi biskupi uczcili stulecie relacji dypolmatycznych Watykanu z Polską w słynnej kopalni w Wieliczce.
45. Magdalena Kluszczyk
q45
46. Stara Dobra Książka
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: