Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wtrącanie Się Do Nie Swoich Spraw

1. I nie pozwoliła bym aby kiedykolwiek ktokolwiek mieszał się do mojego życia zawodowego a zwłaszcza prywatnego.
2. Co się dzieje jak wtrącają się w nie swoje sprawy!!!
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Demotywatory
q4
5. W procesie decyzyjnym takie „konsultacje” nic nie wnoszą, bo urzędnicy często traktują opinie obywateli jako wtrącanie się do nie swoich spraw lub wręcz jak zamach na ich „prawo do decydowania”.
6. Demotywatory
q6
7. Te zarzuty, dziś w szatach innej ideologii, powracają do nas złowieszczo, niczym echo minionych czasów” – przypominał metropolita łódzki.
8. Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
9. Demotywatory
q9
10. Nierzadko wystarczy wziąć do ręki pierwszy lepszy dziennik lub inne czasopismo, żeby znaleźć wzmiankę o wtrącaniu się kleru w sprawy światowe.
11. Polska Niepodległa
q11
12. Polsat News
q12
13. Rzeczpospolita
q13
14. Uważam, że powinnaś postępować uprzejmie, ale stanowczo, nie dopuszczać matki do swoich prywatnych spraw, krótko ucinać jej zapędy przypominając, że.
15. Fakty – Interia
q15
16. Portal STRAJK
q16
17. Gazeta Pomorska
q17
18. By using our services, you agree to our use of cookies.
19. 2013 · ja myślę, że takie pytania są nietaktem ale nie dlatego że to wtrącanie się w cudze sprawy, tylko dlatego, że część par ma po prostu problem z zajściem w ciąże i wówczas powoduje to ból.
20. Kijów potrzebuje wzmożonej międzynarodowej pomocy, by zmniejszyć napięcie na Morzu Azowskim, po bezprawnym ataku Rosjan na ukraińskie statki i porwaniu ich załóg, pisze w liście.
21. Za to „wyręczyło” ją w tym kilka osób, zarzucając pytającej „wtrącanie się do nie swoich spraw” i brak kultury.
22. Demotywatory
q22
23. Demotywatory
q23
24. Na dłuższą metę osoby trzecie wtrącają się do nie swoich spraw tylko wtedy, gdy widzą efekty swoich działań i nie respektują cudzych granic.
25. Translations in context of „wtrącanie się” in Polish-English from Reverso Context: Frankly, to co sugerujesz brzmi jak wtrącanie się.
26. Radio Szczecin
q26
27. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy wyraziło protest w związku z treścią komunikatu z 18 sesji Węgierskiej Konferencji Stałej z 15 listopada br.
28. Mum and the city
q28
29. Ta sfera nie jest opisana w traktatach czy w umowach międzynarodowych i za przeproszeniem, wtrącanie się instytucji międzynarodowych czy innych państw poprzez jakichś swoich przedstawicieli – czego mieliśmy przykład w senacie, mówiąc wprost, jest nie na miejscu – podkreślił.
30. Demotywatory w Woleto.pl
q30
31. SlidePlayer
q31
32. Patryk Tarachoń
q32
33. Demotywatory
q33
34. Synonimy słowa wtrącać się: mieszać się, włączać się, wdawać się, angażować się, ingerować, interweniować, wścibiać nos, wtykać nos, wtrącać nos, wściubiać się, wścibiać się, dorzucać swoje trzy grosze, wtrącać swoje trzy grosze, wtykać swoje trzy grosze,.
35. Putin pomścił wtrącanie się poprzednich brytyjskich rządów do swoich spraw: litwinienki, skripala i Bóg wie czego jeszcze.
36. SlidePlayer
q36
37. Tylko dla Mam
q37
38. A teraz proszę przenieść się na forum dotyczące Izraela, a Talmud proszę sobie zostawić dla siebie i swoich wyznawców, bo takie wtrącanie się w nie swoje sprawy, jakie Pan tu uskutecznia, powoduje, prowadzi tylko do wzrostu antysemityzmu na świecie.
39. Wiele małżeństw przechodzi kryzysy albo wręcz rozpada się przez zaborczość i dominację rodziców, którzy przecież „chcą dla swoich dzieci jak najlepiej”.
40. Mum and the city
q40
41. Komputer Świat
q41
42. Polsat News
q42
43. //polityczne układanki/ za swoją ignorancje jako związkowca jest na piedestale winnego ,wszędzie chciał wszystko wiedzieć i mieszać podpisywać jaki on ważny prawie dyrektor bez teki.
44. Demotywatory
q44
45. Wolnosc24.pl
q45
46. : wzmożona aktywność, podejmowanie zbędnych podróży, wtrącanie się do nie swoich spraw, łatwe nawiązywanie licznych, przypadkowych znajomości.
47. Panna.allure
q47
48. Demotywatory
q48
49. Ja też byłam tylko dobrą kumpelką, z którą często gadała, której nawet pożyczała kasę w podbramkowych sytuacjach, czasami zapraszała na kawę i winko, ale nigdy się nie zwierzała ze swoich osobistych spraw.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: