Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat O Kawie

1. Spośród wszystkich naszych obrazów udekorowanych cytatami te o kawie cieszą się chyba największą popularnością.
2. Jak zrobić Aeropress za 35 zł ?-GACA KAWIARNISTA
Thank you for watching!
3. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
4. Pl Witam, jestem ciekawa czy któraś z Was ma właśnie taki ekspres do kawy – Nescafe Dolce Gusto Piccolo,jeśli.
5. IdeaShirt.pl
q5
6. Cytat jest uzasadniony, gdy stanowi warunek sine qua non zrealizowania celu, jakim jest wyjaśnienie, analiza krytyczna lub nauczanie, przy czym ocena jego spełnienia powinna być dokonywana obiektywnie.
7. Święty Jacek
q7
8. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli” Monteskiusz „Twoja książka jest dobra i oryginalna z tym, że te części, które są dobre, nie są oryginalne, a te, które są oryginalne, nie są dobre” Samuel Solomon.
9. Naklejkomania.eu
q9
10. Kawa z mleczkiem
q10
11. TenStickers
q11
12. Kawa z mleczkiem
q12
13. Z naciskiem na szczęście
q13
14. Deus Design
q14
15. Przy filiżance herbaty „Herbatę się pija, by zapomnieć o hałasie świata.
16. Moim zdaniem świetnie pasują do każdego miłośnika tego czarnego napoju 😉 No, może poza tym, w którym nazywa się ją wstrętną 😉 Jeśli czujecie niedosyt, wystarczy, że wpiszecie w swoją wyszukiwarkę “kawa cytaty” lub “włoskie przysłowia o kawie” (te są naprawdę ciekawe.
17. Dekochatka kreatywne dekoracje
q17
18. IdeaShirt.pl
q18
19. ObrazkiOnline
q19
20. Sądzę, że Linkin Park mogłoby być poruszone tym, że wpisując tutaj wers z ich piosenki nawet nie raczyłaś o nich wspomnieć.
21. Fibromialgia fighter’ka Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Kruzelosia Zobacz wpisy ‹ Previous Szklanka do połowy pełna.
22. ArtDuo-Shop.pl
q22
23. Pakamera.pl
q23
24. „O ile w życiu prywatnym sami ponosimy konsekwencje tego, co wynegocjowaliśmy, to w przypadku życia zawodowego możemy wpłynąć na losy tysięcy, a czasami nawet milionów ludzi.
25. Galeria Dekoracji ArtLoft.pl
q25
26. Lu Tong, XI wiek, fragment „Poematu o Herbacie”: „Pierwsza czarka wilży me wargi i gardło, Druga czarka rozpędza smutek i samotność, Trzecia wpływa w me wnętrze, pilnie je przeszukując, I znajduje tomidła pełne wyrazów obcych, Wypiwszy czwartą czarkę zaczynam się lekko pocić, Co było złe w mym życiu wypływa przez skórę,.
27. Kawa z mleczkiem
q27
28. Budzi się ze snu poranek Grając na strunach babiego lata Chcę być motylem, ptakiem, obłokiem Wpleść się w cudowną harmonię świata Umieć jak one cieszyć się chwilą Utkaną z garści złocistych promieni Poczuć przez moment jej doskonałość Nim powiew wiatru wszystkiego nie ….
29. Kawa ziarnista
q29
30. Shutterstock
q30
31. 19:22 0,0°C Uczucia zależą od informacji, czyli mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą, jeżeli informacja jest fałszywa.
32. Kocham twa duszę, o płynny hebanie, Aromatyczne pary twej obłoki, Którymi buchasz w polewanym dzbanie Kiedy kipiące twych ziarn gotowanie Cały glob ziemski czyni mą dzierżawą.
33. Modny i inspirujący plakat motywacyjny do dekoracji ściany z czarnymi literami na białym tle z motywem kwiatowym.
34. Kawa z mleczkiem
q34
35. Ja pamiętam, w zeszłym roku, przyszedłeś do nas o zmroku, Miałeś z sobą mnóstwo rzeczy i wszystko dla grzecznych dzieci.
36. Magnificent Coffee kawy ziarniste
q36
37. Kawa z mleczkiem
q37
38. Krakowska Palarnia Kawy
q38
39. Dekoracje-online.pl
q39
40. Gdy zastanawiałam się od czego zacząć moje krótkie opowiastki o kawie i innych przyjemnościach, przypomniałam sobie jakże plastyczny i sugestywny opis parzenia i podawania kawy w „Panu Tadeuszu”.
41. Na wsi nie trudno o nię: bo kawiarka z rana, Przystawiwszy imbryki, odwiedza mleczarnie I sama lekko świeży nabiału kwiat garnie Do każdej filiżanki w osobny garnuszek, Aby każdą z nich ubrać w osobny kożuszek.
42. To kolejna, mocna kawa, Czarna jak piekielna zjawa, Twarz wygina, zmysły psuje.
43. ObrazkiOnline
q43
44. Fibromialgia fighter’ka Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Kruzelosia.
45. Magnificent Coffee kawy ziarniste
q45
46. Inne produkty: Cytat O Kawie,Cytat,Cytat Na ścianę,Cytat Naklejka,Cytaty.
47. Krakowska Palarnia Kawy
q47
48. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów dotyczących takich tematów jak: uśmiech, śmiech chichot, chichotanie, uśmiechnij się, radość, zadowolenie, twarz.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: