Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Anioły Cytaty

1. Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni (6 marca 1475 – 18 lutego 1564), najlepiej znany jako po prostu Michał Anioł, czyli włoski rzeźbiarz, malarz , architekt i poeta renesansu, urodzony w Republice Florencji, ten, który wywarł niezrównany wpływ na ….
2. Cytaty#88💔
Thank you for watching!
3. Chcemy Być Rodzicami
q3
4. Anioły nie muszą widzieć, by wiedzieć, w przeciwieństwie do ludzi, którzy nawet widząc – nie wiedzą.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. Piękne cytaty – wyraź swoje uczucia.
7. Dlatego w internecie aż się roi od różnego rodzaju „anielskich” ofert, mających jakoby nam w tym pomóc.
8. Inspirująco.pl
q8
9. Blog.CzaryMary.pl
q9
10. Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem.
11. Twórcy „Kodu Da Vinci” powracają na ekrany kin z długo oczekiwaną produkcją „Anioły i demony” nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem.
12. Ostatnia Strona
q12
13. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q13
14. Blask księżyca* suhaila
q14
15. Sklep Centrum Arabeska
q15
16. Ziemskie Anioły – Ludzie żyjący na ziemi, którzy posiadają dwie dusze: anielską i ludzką.
17. Anioły dają także szansę ucieczki od opisywania otaczającej nas rzeczywistości, która mnie nudzi i nie znajduję w niej bezpośrednio szczególnych bodźców do pracy.
18. Tradycja chrześcijańska głosi iż boski nakaz wywołał sprzeciw u jednego z aniołów – Szatana, który popadł w pychę twierdząc, że nie będzie służył ludziom, gdyż są istotami niższymi od aniołów – doprowadził do buntu 1/3 aniołów, o czym informuje Biblia.
19. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q19
20. MojeCytatki
q20
21. Dla Nich jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Najwyższego Źródła, a więc jest w nas kropla boskości, choć przykryta z zewnątrz różnymi zachowaniami i nienajlepszymi czasem wyborami.
22. Słowo „anioł” pojawia się w Biblii ponad 300 razy Zaprzeczać istnieniu aniołów – pisze pewien chrześcijański filozof w porywie świętego gniewu na to powszechne sprzysiężenie, którego ofiarą padają te święte Duchy – znaczy tyle, co wyrwać z Biblii co drugą stronę.
23. فيسبوك – Facebook
q23
24. Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
25. Do momentu gdy wszyscy ją opuścili, a jedynym przyjacielem stał się jej własny cień.
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. Najczęściej przychodzą zupełnie nieoczekiwanie, wskazują drogę, rozwiązują problem i znikają, nie czekając na podziękowania.
28. Cytaty.info
q28
29. Runners-world.PL
q29
30. Www.instazu.com
q30
31. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: