Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Lem Cytaty

1. Kategoria Kultura i sztuka, Wojna i pokój | Autor Stanisław Lem |  Człowieczeństwo jest to suma naszych defektów, mankamentów, naszej niedoskonałości, jest tym czym chcemy być, a nie potrafimy, nie możemy, nie umiemy, to jest po prostu dziura między ideałami a realizacją.
2. Bog vs nauka – Albert Einstein – Świadectwo
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
5. Jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem, a w pewnym okresie był najbardziej poczytnym nieanglojęzycznym pisarzem s-f.
6. Skłonny był przedstawiać wypaczenia socjalizmu i kapitalizmu jednocześnie, widząc przy tym jednak plusy, o których zwykło się czasem zapominać.
7. Jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem, a w pewnym okresie był najbardziej poczytnym nieanglojęzycznym pisarzem SF.
8. Jeden z najbardziej popularnych, wydawanych na całym świecie pisarzy, często ubolewał, że krytyka literacka nie potrafi go ani właściwie ….
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Stanisław Lem – Zamyslenie.
11. ProjekTranswersalny
q11
12. Cytaty.info
q12
13. Myśli zerwane ze smyczy
q13
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Rap-cytaty.pl
q15
16. Znajdują się w nim wspaniałe miasta, pełne gwaru i skarbów nagromadzonych, królewskie pałace, lepianki, urocze i posępne góry, szumiące gaje, łagodne jeziora, upalne pustynie i bezkresne śniegi północy.
17. Jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem, a w pewnym okresie był najbardziej poczytnym nieanglojęzycznym pisarzem s-f.
18. Wiadomości – Gazeta
q18
19. Niezależnie od tego, czy brakuje ci motywacji, czy szukasz pomocy we własnej pracy – tutaj znajdziesz to, co najlepsze.
20. Jego twórczość odzwierciedla to czym żył, stawiając sobie widocznie za cel odpowiedź na pytanie czym człowiek jest i jakie jest jego miejsce we Wszechświecie.
21. Niezwyciężony – powieść Stanisława Lema wydana po raz pierwszy w 1964 roku w zbiorze z opowiadaniami pod tytułem Niezwyciężony i inne opowiadania, należąca do gatunku hard science fiction.
22. Demotywatory
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Jeśli masz pietra, śmiej się, to ludzie pomyślą, że się nie boisz, i sami zaczną się bać.
25. Rap-Cytaty.pl
q25
26. Stanisław Lem powiedział: „Dopóki nie założyłem konta na facebooku, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów” – tak brzmiał jeden z komentarzy pod moim tekstem opublikowanym w ubiegłym tygodniu.
27. Bogusław Szedny
q27
28. Lem co prawda zaczyna swoje rozważania o przypadku od literatury, ale wychodząc od nich formułuje najpierw koncepcję kultury jako domeny procesów losowych, a następnie – uczy rozpoznawać działanie czynników losowych tam, gdzie odruchowo spodziewamy ….
29. Instaview.site
q29
30. Stanisław Lem
q30
31. Eternityandfingerprints – WordPress.com
q31
32. Jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem, a w pewnym okresie był najbardziej poczytnym nieanglojęzycznym pisarzem SF.
33. SlidePlayer
q33
34. Slow Reading
q34
35. Dobreprogramy
q35
36. Sklep z cytatami
q36
37. Tylko w chwilach umysłowej słabości mogę pomyśleć, że Dobro i Zło to nie są lokalne jakości, współistniejące z ludźmi i obracające w nicość, kiedy ludzi nie stanie, lecz że ….
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Criminal future
q39
40. Zamyslenie.pl
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Cytaty.info
q42
43. Spryciarze.pl
q43
44. Rośnij w Siłę
q44
45. O solaryjskim oceanie Gdy jednak biologowie widzieli w nim twór prymitywny – coś w rodzaju gigantycznej zespólni, a więc jak gdyby jedną, spotworniałą w swym wzroście, płynną komórkę (ale nazywali go „formacją prebiologiczną”), która cały glob otoczyła galaretowatym płaszczem, o głębokości sięgającej miejscami kilku mil – to astronomowie i fizycy twierdzili, że musi.
46. Zamyslenie.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: