Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sens Życia Cytaty

1. Autor: Andrzej Majewski Zobacz też: seks Każdy człowiek, żeby działać, musi być przekonany, że jego działalność jest ważna i pożyteczna.
2. Życie nie ma sensu…
Thank you for watching!
3. Czymkolwiek jest Twój sens życia, musi on być dla Ciebie jasny i pozwalać Ci podejmować działania.
4. Cytaty > Cytaty o życiu Cicho, uspokój się, nie płacz, nie wariuj, nie krzycz Nie pokazuj Mu, że przez Niego straciłaś sens życia, choć właśnie ono się dla Ciebie kończy.
5. Manufaktura Radości
q5
6. ) Niektórzy chcą założyć rodzinę, i to jest dla nich sensem życia.
7. National Geographic
q7
8. Podroz na etacie
q8
9. Sens życia to nie po prostu egzystowanie, przetrwanie, ale ….
10. Pytanie o sens życia jest jednym z podstawowych zagadnień różnych systemów filozoficznych i religijnych, a odpowiedź na nie, jak się uznaje, zawiera całą mądrość ludzkości.
11. 2012 · Rzekomy sens życia u katolików to typowe myślenie życzeniowe – oni po prostu chcieliby pójść do raju, który sami wymyślili.
12. Runners-world.PL
q12
13. Gazeta Współczesna
q13
14. Mocne cytaty
q14
15. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q15
16. Nextews.com
q16
17. Całą twórczość Camusa można dzielić według wielu kryteriów, z których najbardziej chyba znane są tryptyki: Mit Syzyfa, do którego zaliczają się Mit Syzyfa, Obcy i Kaligula, oraz Mit.
18. Sens Twojego życia buduje i konstruuje nieskończoną krzyżówkę – sam określasz, jakimi hasłami chcesz się otaczać i być otoczonym.
19. Modern-Woman
q19
20. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q20
21. Ludzki sens życia jest , tylko że w dzisiejszych czasch większośc młodzieży jest tak pesymistycznie nastwionych do świata że trudno było by przedstawić sens życia człowieka.
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q24
25. Jest Pozytywnie
q25
26. Rośnij w Siłę
q26
27. Dobre słowa
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Rośnij w Siłę
q30
31. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
32. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: