Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mozna By Bylo

1. ) czegoś, występujący w zdaniu w połączeniu z bezokolicznikiem.
2. Liber/ N. Szroeder – Wszystkiego Na Raz [Official Music Video]
Thank you for watching!
3. Petycjeonline.com
q3
4. W Auchan można było kupić „nerki” ze swastyką i nazistowskim orłem.
5. Takie nieplanowane „atrakcje” nie są wcale rzadkością na planach największych produkcji filmowych.
6. Onet Kobieta
q6
7. Czy można było uniknąć afery GetBack, w której Polacy stracili dwa i pół miliarda złotych.
8. Gazeta Lubuska
q8
9. Pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.
10. Baba Ma Dom
q10
11. Na całym świecie hucznie przywitano Nowy Rok 2020, jednak nie wszędzie były to spokojne obchody sylwestra.
12. Dolnośląskie Koło Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią
q12
13. W sobotę, 8 lutego, na lublinieckim rynku można było po raz kolejny zaopatrzyć się na giełdzie staroci.
14. Pawel jasienica zauwazyl ze praktycznie do konca panowania piastow [kazimierz wielki] to krol stanowil prawo a moznowladztwo mialo na wzgledzie dobro pantwa – podboje byly konsumowane powoli, bardzo powoli.
15. Techpedia.pl
q15
16. Demotywatory
q16
17. Tak też było w przypadku Tomka Woźniaka, który dostrzegł swoją niszę, tworząc platformę Easycatering, która umożliwia łatwe zamawianie cateringu online.
18. Niemalże po każdej z nich pojawiają się projekty poprawy bezpieczeństwa morskiego poprzez ….
19. Fortnite Polska
q19
20. W Chamonix odbyła się konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy, na której pojawiła się Elisabeth Revol razem z Ludovicem Giambasi, jej partnerem wspinaczkowym.
21. Demotywatory
q21
22. Komenda Miejska Policji w
q22
23. Postanowiliśmy zbadać akcje spółek, które warto było mieć w portfelu dywidendowym przez ostatnie sześć lat.
24. Haiku Community
q24
25. Wydaje mi się, że dostali w swojej sprawie świetny film, opowieść o winie, lęku i bezradności, a Jurek Murawski z Krzysztofem pomogli chłopakom i ich sprawie scenariuszem – mówi reżyserka i scenarzystka Joanna Kos-Krauze, komentując zapowiedzi powstania nowej wersji „Długu”.
26. InfoFordon.pl
q26
27. Ewakuacja obywateli Ukrainy i obcokrajowców z Chin z powodu epidemii nowego rodzaju koronawirusa zakończyła się starciami sił bezpieczeństwa z mieszkańcami obwodu połtawskiego, którzy protestowali przeciwko umieszczeniu powracających osób w ich wiosce.
28. Kierujemy się tu regułą mówiącą, że cząstki -by, -bym, -byś piszemy ROZDZIELNIE po wyrazach o funkcji czasownikowej.
29. Remont.biz.pl
q29
30. Muzeum Pałacu Króla Jana III
q30
31. Tworzą poruszający, rozległy, trzymający w napięciu obraz decydującego punktu zwrotnego w historii Niemiec wprawdzie z rewolucji 1918/1919 roku wyłoniła się pierwsza niemiecka demokracja, ale tkwiły w niej zarazem zapowiedzi nadchodzącej katastrofy.
32. Faktopedia.pl
q32
33. KMP w Bydgoszczy
q33
34. Www.portalsamorzadowy.pl
q34
35. Pilnym zadaniem dla Państwa staje się w tej sytuacji zapewnienie adresatom przepisów efektywnej możliwości zapoznania się z ich treścią.
36. Galeria Labirynt
q36
37. Demotywatory
q37
38. Niby skoki narciarskie są w naszym kraju na piedestale i traktuje się je wyjątkowo, ale jednak przegrały rywalizację z.
39. A dlaczego cos bez nielegalnego wchodzi w zuzel a papiery na legalizacje zeby nie mozna bylo w owy limiter ingerowac podczas jazdy np dotknac lebka srubki pod kturym sa przewody odcinajace to.
40. Radio Piekary
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: