Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Czemuż To

1. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
2. Intszłro for Karoli_Na ÙwÚ [opis majn boi]
Thank you for watching!
3. NFJP | Narodowy Fotokorpus Języka Polskiego
q3
4. Stare Melodie
q4
5. Czy warto zakupić okna z plastiku? – WordPress.com
q5
6. Parafia Rymanów Zdrój
q6
7. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Czemuż czy czemósz”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
8. Najpiękniejsze wykonania kolędy A czemuż mój Jezus , a także tekst i słowa kolędy (wszystkie zwrotki), podkład karaoke i wersje dla dzieci.
9. Gazeta Krakowska
q9
10. DocPlayer.pl
q10
11. Demotywatory
q11
12. ” 29 Roztropniejsza z jej kobiet dała jej odpowiedź, a ona sobie powtarza jej słowa: 30 „Przecież zbierają łupy i rozdzielają brankę jedną lub dwie dla każdego wojownika, szaty barwione jako łup dla Sisery, na szyję żony króla 12 różnobarwne chusty”.
13. Demotywatory
q13
14. Należy bowiem pamiętać, że dziewczyna zazwyczaj wychodziła za mąż bez miłości, zaś jej wybranek wybierany był przez rodziców kobiety.
15. Ależ Gustawie!
q15
16. Łucja Prus – Życzenie – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.
17. Ależ Gustawie!
q17
18. To czemuż, u licha, językoznawcy nie biegają z młotkami i nie rozwalają wszystkich napotkanych quadów.
19. Demotywatory
q19
20. * Znać dlatego, by grzesznika, czartowskiego niewolnika, * od piekła wybawił, Przez ubóstwo zbawił.
21. Sketchblog by slavkomir
q21
22. Parafia Syrynia
q22
23. Forum o kotach Agilis Cattus
q23
24. Za dużo na jednej stronie , bo nie wszystkie się otwierają , a szkoda bo naprawdę ładne i , strona ładowała mi się przez 20 min.
25. Chwytaj-dzien – Flog
q25
26. RozumCuda te czyni miłość, jej to czyny, Którym kto by chciał rozumem się bronić, Tym prędzej w sidło z rozumem swym wskoczy.
27. Fotoszepty.pl
q27
28. DocPlayer.pl
q28
29. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Czemuż czy czemusz”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
30. Roztocze.net
q30
31. House Loves
q31
32. Yellow Mleczyk
q32
33. Demotywatory
q33
34. Czym kascina różni się od innych obywateli.
35. Fotoszepty.pl
q35
36. Cuda te czyni miłość, jej to czyny, Którym kto by chciał rozumem się bronić, Tym prędzej w sidło z rozumem swym wskoczy.
37. 5 8 Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom.
38. 2006 · sorki, chyba jednak nie „Kandydaci, którzy nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia na I rok studiów na Politechnice Białostockiej, a uzyskali pozytywny wynik w postępowaniu.
39. Blog rowerowy Lapec – BikeStats
q39
40. Polska Canada
q40
41. Ależ Gustawie!
q41
42. »” Pan zapalił się zazdrosną miłością ku swojej ziemi, i zmiłował się nad swoim ludem.
43. Tekst Kolędy: Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy, Gdy śpiewających aniołów słuchamy Chwałę na niebie, a pokój na ziemi Ogłaszających.
44. Byłoby trosk, gdyby — o, czemuż się tak dzie e — gdyby nie wytężali całe wyobraźni na wywoływanie z awy minionych cierpień, a racze znosili obo ętnie to, co niesie chwila bieżąca.
45. Ech, tak by się chciało móc repetować w tej naszej życiowej klasie, można by wówczas inaczej je poprowadzić, nie popełniać błędów, które się popełniło, no ale biologii się nie zmieni, a wiersz wspaniały.
46. Gazeta Krakowska
q46
47. Czegóż płaczesz staremu mówi czyżyk młody masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody Tyś w niej zrodzon rzekł stary przeto ci wybaczę Jam był.
48. Przejrzyj przykłady tłumaczeń 'czemuż’ w zdaniach, odsłuchaj wymowę i poznaj gramatykę.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: