Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Myśl Pozytywnie Cytaty

1. Naklejki na ścianę, napis motywacyjny na ścianę „myśl pozytywnie”.
2. Nigdy Nie Poddawajcie Się Zbiór Inspirujących Cytatów, motywujące cytaty, nawyk sukcesu
Thank you for watching!
3. Dobra myśl w nieszczęściu – złego połowa Publilius Syrus Dobre życie przypada w udziale tym, którzy się o nie starają Lew Tołstoj Dobro rodzi się wtedy, gdy ludzie zapominają Lew Tołstoj Dobro w świecie odkrywamy w miarę jak sami stajemy się lepsi Elzenberg Dobroczyńca ma w sobie zawsze coś z wierzyciela Christian F.
4. 23:17 5,3°C Lepiej myśleć negatywnie i się zaskoczyć pozytywnie niż myslec pozytywnie i się rozczarować.
5. InterviewMe
q5
6. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu.
7. Mocne cytaty
q7
8. Mądre słowa, poetyczne bez patosu ujęte proste myśli, pozwalające nabrać dystansu do świata i „skorygować” kierunek działania + przepiękne zdjęcia wzmacniające przekaz słowny.
9. Tak Po Prostu
q9
10. Balter: to dance artlessly, without particular grace or skill but usually with enjoyment 58 Ideas dancing inspiration life for 2019 A brave and brash person who isnt afraid to speak their mind but is fun and means.
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Bogusław Szedny
q12
13. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
14. Mądre słowa, poetyczne bez patosu ujęte proste myśli, pozwalające nabrać dystansu do świata i „skorygować” kierunek działania + przepiękne zdjęcia wzmacniające przekaz słowny.
15. Napis z pewnością wywoła promienny uśmiech na twarzy gości, a ozdobna czcionka będzie wspaniale prezentować się na ścianie, nie pozwalając na zawitanie.
16. Jest Pozytywnie
q16
17. Czasami jedna trafiająca w sedno myśl może sprawić, że zmienisz sposób patrzenia na siebie.
18. Pozytywne cytaty, które zmienią Twoje życie na lepsze Opublikowane przez Marta Osińska-Białczyk w dniu 01/09/2015 01/09/2015 Jeśli szukasz inspiracji i dawki pozytywnej energii – wybierz swoje ulubione i czytaj codziennie :-).
19. InterviewMe
q19
20. Psychozytywnie.pl
q20
21. Świadomie ukierunkowując nasze myśli w pozytywny strumień zaczynamy mimowolnie uzyskiwać w życiu tylko pozytywne efekty.
22. Tak Po Prostu
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. InterviewMe
q24
25. Cytaty powinny mieć tło refleksyjne, czyli to, co jest brakiem w większości wymienionych przez ciebie.
26. Rozpoczęła się kampania reklamowa produktów bakaliowych BA.
27. „Think positive” / „Myśl pozytywnie” Życie jest zbyt krótkie na to, abyś ciągle zaprzątał sobie głowę negatywnymi myślami.
28. Szkoła Podstawowa nr 8
q28
29. InterviewMe
q29
30. Sprzedajemy.pl
q30
31. Jeśli masz pietra, śmiej się, to ludzie pomyślą, że się nie boisz, i sami zaczną się bać.
32. Tak Po Prostu
q32
33. Jest Pozytywnie
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Najlepszenaklejki.pl
q35
36. Codziennie po obudzeniu powiedz sobie: „To będzie dobry dzień” ( odpowiednie nastawienie potrafi działać cuda a wstając z taką myślą przyciągamy same dobre rzeczy).
37. Read Cytat 1 from the story Cytaty by olkafasolka455 (Wrotkara 🔥🔥) with 422 reads.
38. InterviewMe
q38
39. Spreadshirt
q39
40. Szkoła Podstawowa nr 8
q40
41. Myśl pozytywnie, ćwicz codziennie, jedz zdrowo, pracuj ciężko, bądź twardy, martw się mniej, tańcz więcej, kochaj częściej, bądź szczęśliwy – wz-60.
42. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty.
43. Program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.
44. InterviewMe
q44
45. Psychozytywnie.pl
q45
46. Naklejki na ścianę cytat napis Myśl pozytywnie #410 naklejki na ścianę cytat napis Myśl pozytywnie #410 Nowy , Kup teraz – naklejki na ścianę cytat napis Myśl pozytywnie #410 Dodaj do obserwowanych Dodałeś(łaś) do listy obserwowanych.
47. Myśl pozytywnie Zauważyłam kiedyś, że tak długo jak długo skupiam się na pozytywach, na rzeczach dobrych i tych, które przynoszą mi radość i szczęście tak długo pozostaję szczęśliwa.
48. Psychozytywnie.pl
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: