Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Hagakure Cytaty

1. Aforyzm autora Hagakure o treści: Sprawy wielkiej wagi powinny być traktowane z lekkością, sprawy małej wagi powinny być traktowane poważnie.
2. Tao Te Ching     (The Book Of The Way)     #Lao Tzu                       [audiobook]   [FREE, FULL]
Thank you for watching!
3. 2002 · Moje ulubione cytaty sa z Art of War, Sun Tsy ale nie odwaze sie ich pisac z pamieci, jak ktos czytal albo ma na kompie to niech daje.
4. Uniwersytet Jagielloński
q4
5. Portal ludzi sztuki
q5
6. 2006 · Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Hagakure – Zamyslenie.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Hiroko Hagakure (葉隠 浩子 Hagakure Hiroko) jest postacią występującą w Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls.
10. DocPlayer.pl
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Zen Jaskiniowca
q12
13. Www.pinterest.co.kr
q13
14. Mądre Słowa Cytaty O Życiu Inspirujące Cytaty Prawdziwe Cytaty Prawdy Inspirujące Cytaty Krótkie Cytaty Cytaty Motywacyjne Inspirujące Cytaty.
15. Read [106] Aizawa from the story Boku no Hero Academia » headcanons by TrashInDisguise (trashie) with 1,847 reads.
16. Michał Piotrkowicz
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Kanon Nakajima (仲島 花音 Nakajima Kanon) jest postacią wspomnianą w Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls.
19. Cztery Żywioły Kuchni
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Cytaty z książki Sekretna księga samurajów autorstwa Tsunetomo Yamamoto Hagakure Zarejestruj się Przypomnij hasło pamiętaj Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
22. Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego – Uniwersytet Jagielloński
q22
23. Portal ludzi sztuki
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Portal ludzi sztuki
q25
26. Znajdź autora lub książkę, następnie w sekcji „cytaty” kliknij link Dodaj cytat.
27. Dawid Bagiński
q27
28. Dawid Bagiński
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. To zbiór krótkich przypowieści i anegdot, w których osiemnastowieczny mnich-samuraj mówi o tak fundamentalnych rzeczach, jak życie i śmierć, o obowiązkach i przyjemnościach, dzielności, odwadze, ale i zniewieścieniu, o tym, co jest godne, a co zasługuje na wzgardę.
31. Repozytorium Centrum Otwartej Nauki
q31
32. Magiczny Zakątek
q32
33. He was famous for his sayings in Hagakure [In the Shadow of Leaves], a controversial exposition of his views on Bushido (the „Way of the Warrior”).
34. Ukryte w listowiu – opis produktu: „Hagakure” to zbiór krótkich przypowieści i anegdot poruszających niezwykle szeroki zakres spraw: od wydarzeń historycznych, poprzez uwagi na temat właściwego zachowania aż po przypowieści zaczerpnięte z zen lub mówiące o drodze wojownika.
35. DocPlayer.pl
q35
36. W „Hagakure” (znanym zbiorze przypowieści i zasad, którymi posługiwać powinien się samuraj, we fragmentach przetłumaczonym także na język polski) jest długi ustęp, mówiący o współczuciu, będący cytatem z mnicha buddyjskiego imieniem Tannen, oto fragmenty traktujące o bushi:.
37. Uniwersytet Jagielloński
q37
38. Wybierz swoją ulubioną postać.
39. The Hagakure was not widely known during the years following Tsunetomo’s death, but by the 1930s it had become one of the most famous representatives of bushido thought in Japan.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Portal ludzi sztuki
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: