Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Ślubie

1. O ile w okresie narzeczeńskim dziewczyna korzysta z każdej okazji, aby nie dać mężczyźnie okazji do wykorzystania okazji, o tyle natychmiast po ślubie żona korzysta z każdej okazji, aby nie dać mężczyźnie okazji do niewykorzystania okazji.
2. Podstawione śmieszne cytaty z filmów na weselu 2015 [Movie Somnia]
Thank you for watching!
3. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
4. Cytaty o małżeństwie – dom w ciągłej budowie „Małżeństwo jest jak dom w ciągłej budowie, każdego roku spostrzega się nowe pokoje.
5. Zrób SWÓJ Ślub
q5
6. Ba, niektóre panny młode nawet po fakcie nie potrafią lub zwyczajnie nie chcą rozstać się z tematyką dekoracji, falbanek, smakołyków, życzeń, prezentów, uniesień – przecież o tylu rzeczach można by powiedzieć przyszłym narzeczonym.
7. Mjakmama.pl
q7
8. Cytaty, krótkie wierszyki, piękne życzenia na ślub Wszystko, co tylko miłe na świecie, wszystko, co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem.
9. O ile koniec jest już zaplanowany – życzenia i słowa piosenki Grechuty – „Dni których jeszcze nie znamy”, to na inne pomysłów brak.
10. Portal ślubny
q10
11. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q11
12. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q12
13. Ślub i wesele
q13
14. Abcweselne.pl
q14
15. Dziennik Zachodni
q15
16. Miłość polega na zaangażowaniu wolności, jest ona wszak oddaniem siebie, a oddać siebie to właśnie znaczy: ograniczyć swoją wolność ze względu na drugiego”.
17. Dziennik Zachodni
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Hasło Przywracanie hasła.
20. „Krzyż znaczy: miłość nie zna granic – rozpocznij od tych, którzy są najbliżej ciebie i nie zapominaj o tych, którzy są najdalej”.
21. Z-Milosci.pl
q21
22. Blond Pani Domu
q22
23. ” mężczyzna / miłość: Śluby panieńskie – Akt I „Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną.
24. Cytaty o: apetyt bieda bogactwo bóg cel cierpienie czas człowiek dawanie droga działanie dzielenie jedzenie kochać kłamstwo ludzie miłość mądrość owoc pesymizm posiadanie praca prawda prawnicze prezent przeszłość przyjaźń przyszłość radość raj samodyscyplina serce smutek starość szczęście ucieczka uśmiech wartość.
25. Wesele z klasą
q25
26. Kwadrans dla Ciebie
q26
27. Kobiety to my
q27
28. Twój Dzień – otoStrona.pl
q28
29. Małżeństwo – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q29
30. „Pomyliłam się więc” – myślała i starała się dociec znaczenia słów: szczęście, namiętność, upojenie, słów, które tak pięknie brzmiały w książkach.
31. Naklejkolandia
q31
32. Cytaty i wiersze o miłości można zamieścić w liściku miłosnym, kartce walentynkowej, wiadomości SMS, życzeniach z okazji ślubu, rocznicy ślubu lub na inną okoliczność.
33. Umierają na samą myśl o chwilach, które mogły być piękne a nie były, o miłościach które przepadły, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze pod piaskiem.
34. Podczas przygotowań jednym z głównych elementów są zaproszenia ślubne, które należy roznieść gościom, ale wypełniając je będziemy potrzebować tekstów.
35. Wszystko o Wszystkim
q35
36. MojeCytatki
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: