Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Biblia Losowy Cytat

1. Jana: „Jezus powiedział do swoich uczniów: Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem.
2. Atheist Life vs Religious Life PL (Życie ateisty w porównaniu z życiem osoby religijnej)
Thank you for watching!
3. Kleofas – Deon
q3
4. Wiadomości – Onet
q4
5. Moja znajoma, ilekroć ma jakiś problem albo wątpliwość, bierze Biblię, w dowolnym miejscu otwiera tekst i szuka tam odpowiedzi na swoje pytanie.
6. Odsyłacz wskazuje, skąd pochodzi wybrany tekst, a czasami odsyła do dłuższego fragmentu, jeśli ktoś chciałby poznać kontekst.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Cytaty senne – największy zbiór aforyzmów, złotych myśli, sentencji sennych.
9. 10 W chwili gdy wychodził z wody, ujrzał rozwierające się niebo i Ducha jak gołębicę zstępującego na siebie.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Pl – strona główna-> Kulturalna Polska / Streszczenia i opracowania lektur Serwis chroniony prawem autorskim.
14. Nie mówi się o sobie, że jest się z KIMŚ jedynym, bo samo w sobie wskazuje na OBECNOŚĆ kogoś innego z kim jest się Jednym, aczkolwiek ciągle wyraźne jest to, że jest ktoś jeszcze.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Cytaty.info
q16
17. Przezpryzmatwiary.pl
q17
18. Interaktywna Biblia online: czytaj Pismo Święte z komentarzami biblistów, dodawaj własne notatki, losuj cytaty i módl się.
19. W dzisiejszym, mocno zindywidualizowanym społeczeństwie coraz trudniej poświęcić się dla drugiego człowieka, nie oczekując nic w zamian.
20. Księga Rodzaju Księga Wyjścia Księga Kapłańska Księga Liczb Księga Powtórzonego Prawa Księga Jozuego Księga Sędziów Księga Rut 1 Księga Samuela 2 Księga Samuela 1 Księga Królewska 2 ….
21. Dobreprogramy
q21
22. Marcin Iwuć
q22
23. Joe Monster
q23
24. Twojabiblia.pl
q24
25. 1000 cytatów z Biblii, którymi warto się dzielić.
26. Google Sites
q26
27. Jbzd.com.pl
q27
28. Naprzykład Biblia nie zabrania żeby biskup miał jedną żonę,natomiast kościół katolicki wprowadził celibat żeby posiadłości i majątek pozostał w rękach papieża i jego świty.
29. Losuj cytat Quiz Ludzie byli najpierw hermafrodytami i bóg przedzielił każdego człowieka na dwie połowy, które od tego czasu błądzą po świecie szukając się nawzajem.
30. „Zobaczyłem więc, że nie ma nic lepszego nad to, że się człowiek cieszy ze swych dzieł, gdyż taki jego udział.
31. Naprzykład Biblia nie zabrania żeby biskup miał jedną żonę,natomiast kościół katolicki wprowadził celibat żeby posiadłości i majątek pozostał w rękach papieża i jego świty.
32. Google Sites
q32
33. Kliknij i zobacz więcej.
34. Cokolwiek pełza na brzuchu, cokolwiek chodzi na czterech nogach i cokolwiek ma wiele nóg spośród małych zwierząt pełzających po ziemi, nie będzie przez was jedzone, bo to jest obrzydliwość.
35. Google Sites
q35
36. Βιβλία, biblia „księgi”) – zbiór ksiąg, spisanych pierwotnie w językach hebrajskim, aramejskim i w greckim (w formie koinè (gr.
37. Google Sites
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Parafia Zawoja Centrum
q39
40. Aforyzm autora Biblia o treści: Czym w ryju świni złota obrączka, tym piękna kobieta, ale bez rozsądku.
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
43. WielkieSlowa.pl
q43
44. Zamyslenie.pl
q44
45. Joe Monster
q45
46. Google Sites
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: