Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Einstein Cytaty

1. Aforyzmy, cytaty, przysłowia i sentencje najwyżej oceniane przez użytkowników strony, uznane przez nich za najlepsze.
2. 5 ciekawostek o Albercie Einsteinie #13
Thank you for watching!
3. Albert Einstein – niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia, jeden z największy….
4. Dodaj autora do ulubionych w menu strony • Albert Einstein a inne osoby: cytaty o Albercie Einsteinie • Narodowości: Żydowska • Niemiecka • Data urodzenia: piątek, 14 marca 1879 • Data śmierci: poniedziałek, 18 kwietnia 1955.
5. Miasto Dzieci
q5
6. Mniej znanym faktem jest, że wcale nie jest on „twórcą szczególnej teorii względności”, nie jest też ona zasługą jego żony Milevy.
7. Demotywatory
q7
8. Demotywatory
q8
9. Bezuzyteczna.pl
q9
10. Demotywatory
q10
11. Sadurski.com
q11
12. # Albert_Einstein # AlbertEinstein # Einstein # Cytaty Learn science and play brain-teasing games with the world’s first walking, talking, and amazingly expressive Einstein robot kickstarter.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Albert Einstein: wszystkie ciekawostki, książki, informacje i cytaty zgromadzone w jednym miejscu.
15. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
16. Info – Albert Einstein – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Albert Einstein.
17. Demotywatory
q17
18. Crazy Nauka
q18
19. Matematyk to ślepiec w ciemnym pokoju szukający czarnego kota, którego tam w.
20. Miasto Dzieci
q20
21. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
22. To oczywiście nie jedyne złote myśli Einsteina, wybraliśmy dla Was jeszcze kilka poniższych cytatów, które świetnie odzwierciedlają, jak powinno wyglądać kształcenie, by dzieci mogły rozwinąć skrzydła i stać się myślącymi, spełnionymi ludźmi.
23. Einstein po tym, jak dwóch przyjaciół założyło się, że list zaadresowany jedynie „Profesor Einstein, Europa” dotrze do adresata.
24. Albert Einstein – cytaty „Mężczyźni poślubiają kobiety z nadzieją, że nigdy się nie zmienią.
25. NaklejkiDekoracyjne.com
q25
26. Inspirująco.pl
q26
27. Wiadomości – Gazeta
q27
28. Do podstawowych założeń naszej nauki należy to, że o pomiarach mówimy językiem mającym zasadniczo taką samą strukturę jak ten, którym mówimy o doświadczeniach życia powszedniego.
29. Miasto Dzieci
q29
30. Albert Einstein wraz ze swoją drugą żoną Elsą odwiedza w 1931 roku Indian w Hopi House nad Wielkim Kanionem.
31. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q31
32. Człowiek, który w wieku pięćdziesięciu lat widzi świat tak samo, jak widział go mając dwadzieścia lat, zmarnował trzydzieści lat życia.
33. Wiadomości – Gazeta
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: