Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Patriotyzm Cytaty

1. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat patriotyzmu, Ojczyzny, narodu, kraju, patriotów, wolności, swoich i obcych, Polaków, ziemi, polskości, honoru.
2. Polska – Nasza Ojczyzna. Bądź patriotą!
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Co więcej jest on przeciwieństwem konserwatyzmu, ponieważ oznacza wierność czemuś, co podlega nieustannym przemianom, a mimo to w jakiś mistyczny sposób pozostaje takie samo.
5. SlidePlayer
q5
6. Jest Pozytywnie
q6
7. Tischner na Święto Niepodległości Tischner na Święto Niepodległości Tischner na Święto Niepodległości „Nie chodzi o to, czy się zajmujemy polskością dużo czy mało, ale chodzi o to, jak się zajmujemy.
8. Cytaty o Ojczyźnie i patriotyzmie Ostatnia modyfikacja tematu: Dział „Ciekawostki” Dział „Cytaty” Encyklopedia OKIEM – strona główna.
9. See more of Patriotyzm – cytaty on Facebook.
10. Już kilka lat po jego śmierci Instytut Józefa Piłsudskiego Poświęcony Badaniu Najnowszej Historii Polski wydał dziesięć tomów zatytułowanych „Pisma zebrane”.
11. Konserwatysta winien być tym, który potrafi przetrwać wieki w oczekiwaniu nagłych narodu zmartwychwstań i lata tęsknić do górnej pobudki zwycięstwa.
12. Już sama idea przyświecająca jego powstaniu – chęć podtrzymania rodaków na duchu, pragnienie przywołania obrazu ojczyzny, który napełni serca mieszkańców dawnej Rzeczpospolitej nadzieją – podkreśla szczególną rolę, jaką widział dla swego dzieła wybitny poeta.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. „Królowie często sądzą, że motywami działalności ich generałów i admirałów są patriotyzm i oddanie koronie.
15. Akcja pod Arsenałem Alek Aleksander Kamiński Aleksander Kamiński Kamienie na szaniec Kamienie na szaniec Mały Sabotaż patriotyzm Postawa bohaterów Kamieni na szaniec Rudy Zośka.
16. Ale staram się oddawać patriotyzmowi i patriotom należny im szacunek – ponieważ wiem, że sama nie byłabym w stanie poświęcić się w imię takiej.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a na dobro przyszłych pokoleń.
19. Prawdziwy patriotyzm nie tylko polega na tym, ażeby kochać jakąś idealną ojczyznę, ale – ażeby kochać, badać i pracować dla realnych składników tej ojczyzny, którymi są ziemia, społeczeństwo, ludzie i wszelkie ich bogactwa.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Szczegółowe opracowania dają narzędzia do stworzenia bogatej w treści prezentacji maturalnej ze znanymi dziełami sztuki i błyskotliwymi.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Nowa Strategia
q23
24. Puls Biznesu
q24
25. Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego.
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. Dziecko w drodze
q27
28. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. Prawdziwy patriotyzm zwraca się przede wszystkim ku temu, co stanowi podstawę i rzeczywistą siłę narodu, ku ludowi pracującemu, a więc musi być socjalistyczny.
31. Buzz Gazeta
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. To co teraz, to co będzie i było – WordPress.com
q35
36. Centrum Myśli Jana Pawła II
q36
37. Śmierć Umieranie Wojna Patriotyzm Baczyński cytaty po polsku smutne smutne cytaty ładne cytaty polskie cytaty prawdziwe życiowe życie cytat sad smutek Poezja ….
38. Buzz Gazeta
q38
39. Laboratorium WIĘZI
q39
40. News – O.pl Polski Portal Kultury
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Dziennik Parafialny
q42
43. Blog Macieja Milczanowskiego – WordPress.com
q43
44. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q44
45. Pracownia Polonisty portal dla nauczycieli języka polskiego
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: