Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Patologiczny Kłamca

1. Charakterystyka patologiczny kłamca Większość osób wie, że jest źle kłamać, chociaż mogą powiedzieć małe bujda lub Niewinne kłamstewka teraz i potem.
2. Mój chłopak był notorycznym kłamcą
Thank you for watching!
3. Na Wspólnej – TVN
q3
4. Super Express
q4
5. Holtei – WordPress.com
q5
6. Rebus.us.edu.pl
q6
7. DobryStan.pl Zdrowie Jest Przyjemnością.
q7
8. Najlepsze memy – Stejk
q8
9. Najlepsze memy – Stejk
q9
10. Menopauza.pl
q10
11. Ciagle plakala bo jej chlopak umieral albo byl arabem i za niego maz wychodzila, rodzice ja bili i wiazali, miala milion roznych smiertelnych chorob itd.
12. Pozwala to zrozumieć przypadek patologicznego kłamcy – ponieważ z nikim nie łączy go więź emocjonalna, z łatwością wszystkich okłamuje.
13. Fakty – Interia
q13
14. Teraz jeden mówi o drogim „to patologiczny kłamca” Mowa o mecenasie Rafale Rogals.
15. Psychology of Life
q15
16. Poradnik Zdrowie
q16
17. Chroniczny, patologiczny lub kompulsywny kłamca, to osoba, która wielokrotnie i zwyczajowo opowiada nieprawdę, choć nie ma ku temu powodów.
18. Wielu spośród 19 analizowanych, mentalnie zdrowych, patologicznych kłamców miało kontakt z pewnymi dewiacjami społecznymi występującymi w najbliższej rodzinie.
19. Demotywatory
q19
20. Barankownia.pl
q20
21. Konsekwencje zostaną wyciągnięte ale spokojnie nie zniżę się do poziomu dna które reprezentuje ten patologiczny kłamca.
22. Natura patologicznego kłamstwa może być kompulsywna, gdy zaburzona osoba nie jest w stanie w żaden sposób kontrolować ilości i skali wypowiadanych kłamstw.
23. Internet jest tego pełen – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „czy mój partner mnie okłamuje.
24. Była dziewczyna Karlosa Vemoli odpowiada na zarzuty o zdradzie – Nakryłem ją z kochankiem.
25. Nie, nie, wbrew temu co myślicie, to nie o jacku, nawet nie o marku To o naszym kochanym premierze.
26. Wiesz, babcia tak ciężko zachorowała, boimy się najgorszego, miałem właśnie wypadek i sprawca uciekł, a w pracy chyba zaraz mnie zwolnią, jest fatalnie.
27. Aby patologiczny kłamca przestał opowiadać te niestworzone historie, potrzebny jest kontakt ze specjalistą i regularna terapia.
28. Xerofas – WordPress.com
q28
29. Czerwone Szpilki
q29
30. Mitomanie na ogół nie chcą swoimi kłamstwami wyrządzić nikomu krzywdy, a zwrócić na siebie uwagę lub zrekompensować sobie pewne braki.
31. Impuls | Gazeta studencka – NZS UG
q31
32. Wysokie Obcasy
q32
33. 2019 · Opublikowano przy kursie: 1,64 zł , zmiana od tamtej pory: -6,30% Patologiczny kłamca Zgłoś do moderatora.
34. Rzeczpospolita
q34
35. Polsat News
q35
36. Polsat News
q36
37. – wyznał w książce Karlos Vemola, czeski zawodnik MMA.
38. Przegląd Sportowy
q38
39. Patologiczny kłamca będzie opowiadał bajki na każdy temat, nawet opowiadając o tym, co jadł na śniadanie, będzie zmyślał.
40. Wiesz, że to patologiczny kłamca, a jednak z nim tkwisz i boisz się odejść dla własnego dobra, zdrowia, rozumu.
41. W przypadku niektórych psychopatów występuje również nietypowa reakcja na alkohol – po wypiciu kieliszka, zachowują się tak, jakby wypili większą ilość.
42. Blog Romana Nachta
q42
43. Pathological lying) – zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania kłamstw najczęściej pod postacią zmyślonych historii przedstawiających opowiadającego w korzystnym świetle.
44. Demotywatory
q44
45. I myślę, że Winn-Dixie cierpi na patologiczny strach przed grzmotami.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: