Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Inteligentny A Mądry

1. Zbadaj swój umysł i dowiedz się, czy jesteś bardziej inteligentny czy mądry.
2. Nie uwierzysz co mówi ta gorylica!
Thank you for watching!
3. Właściciele psów, treserzy a nawet naukowcy nie potrafią jednak zgodzić się ze sobą co do tego, w jaki sposób „mierzyć” inteligencję czy jak kto woli, mądrość naszych pupili.
4. 2016 · Miniatury filmów zostały wykonane samodzielnie przez autora niniejszego kanału lub pobrane na zasadzie CC0 (Creative Commons Zero) z domen publicznych i w żaden sposób nie naruszają niczyich.
5. Tricksofmind.pl
q5
6. To co mnie najbardziej nurtuje, to jeśli mamy tylu inteligentnych ludzi, to dlaczego tak mało się zmienia.
7. Defacto Lupus
q7
8. Demotywatory
q8
9. Demotywatory
q9
10. Miernikiem ponadprzeciętnej inteligencji jest zdolność przewidywania pewnych wydarzeń ,posunięć kogoś, pradziwych intencji i tak dalej nie posiadając żadnych faktów,żadnej wiedzy lub znikomą.
11. Demotywatory
q11
12. Animalistka
q12
13. Właśnie minęło 18 lat od kiedy mam zaszczyt być Jego matką „, napisała Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych.
14. Przyczyny tego są różne: blokada w pracy, brak zrozumienia rodziny lub separacji z ukochaną osobą.
15. Zbadaj swój umysł i dowiedz się, czy jesteś bardziej inteligentny czy mądry.
16. Systemowa Świadomość Związków
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Z dwóch innych światów
q18
19. O zwierzęciu: inteligentny, domyślny, zdolny.
20. – Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny – mój Syn – napisała ciepło obok barwnego kolażu złożonego ze zdjęć pierworodnego dziecka.
21. Mądry to ktoś, kto posiada dużą wiedzę ale książkową, czysto naukową, a osoba inteligentna potrafi wybrnąć z każdej sytuacji, można z nią porozmawiać na każdy temat.
22. Sówka Płomykówka – WordPress.com
q22
23. Ogłoszenia Kraków – Lento.pl
q23
24. Joe Monster
q24
25. „Inteligentny” nie oznacza „mądry” Smurf007 Tomek 19 kwietnia 2012 roku, godz.
26. Bezuzyteczna.pl
q26
27. Więc jestem – Uniwersytet Śląski
q27
28. Wcześniej producenci elektroniki przerabiali to z telewizorami i sprzętem audio, dlatego dziś takie nadzieje wiążą z nową generacją urządzeń — inteligentnymi gadżetami.
29. Animalistka
q29
30. Demotywatory
q30
31. KobietaPo30
q31
32. Joe Monster
q32
33. Jest cisza, spokój, refleksja, skupienie, obejrzyjcie chociażby film pt „Wielka cisza” żeby mieć na to wgląd, a tutaj jakby wsadzili na zwykłych prostaków szlafroki i latają, przeklinają, kłócą się między sobą i co to niby ma być.
34. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być Jego matką – napisała Szelągowska.
35. Zamyslenie.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: