Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zabić Człowieka

1. W swoim obrazie Almendras stara się pokazać, jak ciężkie brzemię musi dźwigać człowiek, by zostać zmuszonym do pozbawienia życia.
2. Białas ft. Szpaku – Smutne miasteczko (prod. Deemz)
Thank you for watching!
3. Jeśli chcesz kogoś zabić, to nie mogłeś trafić lepiej – w tym poradniku nauczysz się kilku sposobów na zabicie człowieka w bardzo oryginalny sposób.
4. Wyborcza.pl
q4
5. Fakty – Interia
q5
6. Moim zdaniem wystarczy dawać mu wszystko czego zapragnie, a nawet gdyby bylo możliwe – nieśmiertelność, życie stanie się mdłe , nieznośne tak samo jak myśl o nim.
7. Demotywatory
q7
8. Ciekawostki Historyczne
q8
9. Chodzilo o to, ze jak bedzie chcial wyjsc to ma tylko nacisnac guzik i otworza drzwi i to bedzie koniec.
10. Demotywatory
q10
11. Mrągowo – WM.pl
q11
12. Wyliczyliśmy kiedyś że zjedzenie kilkuset kilogramów parówek lub kilku wagonów kolejowych sałaty spowoduje śmierć w wyniku wchłonięcia do organizmu zbyt dużej ilości.
13. Tenete traditiones
q13
14. Demotywatory
q14
15. Były brytyjski parlamentarzysta Michael Portillo szuka odpowiedzi na pytanie, jaką techniką powinna być wykonywana kara śmierci, by nie przysparzała skazańcom niepotrzebnych cierpień.
16. Okulary do wirtualnej rzeczywistości (VR – virtual reality), które za chwilę staną się bardzo popularne, nie są zalecane do użytku dla dzieci poniżej trzynastego roku życia.
17. Wyborcza warszawa
q17
18. Wiedzoholik
q18
19. Interia – Kobieta
q19
20. Demotywatory
q20
21. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria.
22. Pewna kobieta z plemienia Maori zjadła owoc, nie zdając sobie sprawy, że pochodzi on z „zakazanego” miejsca.
23. Demotywatory w Woleto.pl
q23
24. CZYTAJ RÓ WNIE Ż: Rafał Gan-Ganowicz, żołnierz nieistniejącej na mapie Rzeczypospolitej, który nie złożył broni, walcząc z komunizmem wszędzie, gdzie tylko się znalazł.
25. Patriot24.net
q25
26. Brawo dla pana/pani autora tego tekstu za zajebisty sposób z walką o życie innego człowieka podziwiam takich ludzi choć nie przyznam się do tego głośno bo sam uważam samobójców za kompletnych idiotów i debili :X choć sam mam takie myśli to jednak mam swoją metodę do jej zwalczania a mianowicie przelewam to na papier, po czym.
27. ,,A jeśli prawda masz zabić człowieka, to kłam ,, Moim zdaniem ,kłamstwo jest zawsze kłamstwem ,a jego sens jest pejoratywny.
28. Gospodarka morska
q28
29. Ciekawostki Historyczne
q29
30. No więc teraz postaram się przedstawić węże z rodziny dusicieli które są w stanie zabić dorosłego człowieka i napisze jeszcze sposoby jak się pozbyć węża który Ciebie hapnie i zacznie dusić.
31. Trującą substancją zawartą w tej roślinie jest akonityna, której 3 mg wystarczą by zabić dorosłego człowieka.
32. Wyborcza warszawa
q32
33. Nowe Państwo
q33
34. Maków Mazowiecki
q34
35. Niebezpieczny owad, którego jad może zabić człowieka, dotarł już do Niemiec.
36. Wilgotność powietrza, tak samo jak grubość naskórka może wpływać na rezystancję naszego ciała, ale ona tylko zmienia wysokość potrzebnego napięcia do osiągnięcia tego prądu jak zakłada prawo Ohma I.
37. Jesteś Marką
q37
38. Jeżeli we śnie zabijasz dziecko, oznacza to, iż będziesz zmagać się z kłopotami i walczyć z samym sobą.
39. Ciągle powiększamy i aktualizujemy swoją bazę filmów, by nasi użytkownicy mogli bez przeszkód i całkowicie za darmo oglądać najlepsze filmy gdziekolwiek i.
40. Express Bydgoski
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: