Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Młodzieży

1. Najbardziej interesujące cytaty o młodzieży od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat młodzież.
2. Smutny film o miłości ♥
Thank you for watching!
3. Mjakmama.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Tylko religijne wychowanie w szkole, da naszej mŁodzieŻy te cnoty, bez ktÓrych nie moŻna skutecznie umacniaĆ sprawiedliwoŚci spoŁecznej.
6. Młodość jest potwornie ciężkim przypadkiem i chyba nie ma nikogo, kto by z tego wyszedł bez powikłań.
7. Myinstafile
q7
8. Praktyczna wiedza
q8
9. Aby przedstawić myśli tego wielkiego człowieka posłużę się cytatami: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
10. – Tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały.
11. „Krzyż znaczy: miłość nie zna granic – rozpocznij od tych, którzy są najbliżej ciebie i nie zapominaj o tych, którzy są najdalej”.
12. Wkawiarence.pl
q12
13. Imponderabilia literackie
q13
14. Demotywatory
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Cytaty.info
q16
17. Ten, kto troszczy się bardziej o doczesną pomyślność ludzkości niż o jej uświęcenie, zgubił chrześcijański pogląd na świat.
18. Wydawnictwo WAM
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. DocPlayer.pl
q20
21. Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego papieża Polaka, który dziś pełen bojaźni Bożej, ale i pełen ufności, rozpoczyna nowy pontyfikat, gdyby nie było twojej wiary, nie cofającej się przed więzieniem i cierpieniem, twojej heroicznej nadziei, twego zawierzenia bez reszty Matce Kościoła, gdyby nie było Jasnej Góry – i tego całego.
22. InterviewMe
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. Kujawsko-Pomorskie – Onet
q25
26. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
27. Młodzież – kategoria społeczna ludzi w wieku dojrzewania, będących do pewnego momentu pod opieką opiekuna prawnego, najczęściej rodzica.
28. Wkawiarence.pl
q28
29. Wiara tego chłopca, naszego przyjaciela, który pracował z oddaniem na rzecz Światowych Dni Młodzieży, zaprowadziła go do nieba i teraz on jest z Jezusem i patrzy na Was.
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Cytaty o wychowaniu dzieci „Wychowanie bez błędów nie istnieje.
32. Stressfree.pl
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Demotywatory
q35
36. Tydzień Wychowania
q36
37. Ich autor – Janusz Korczak – daje dowód zrozumienia i równości dla najmłodszych.
38. Jan Paweł II : ” Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.
39. Miasto Dzieci
q39
40. Jest Pozytywnie
q40
41. Recenzje optymisty
q41
42. Demotywatory
q42
43. Zamyslenie.pl
q43
44. Gazeta Współczesna
q44
45. „Dążenie do zysku za wszelką cenę i brak troski o dobro wspólne doprowadziły do skoncentrowania ogromnych bogactw w nielicznych rękach, podczas gdy reszta ludzkości cierpi nędzę i zaniedbanie” „Wy jesteście młodzi, a papież jest stary i trochę zmęczony.
46. Łacina globalnie
q46
47. Niektóre fragmenty papieskiego przesłania funkcjonują obecnie jako popularne cytaty, uniwersalne wskazówki, złote myśli i aforyzmy:.
48. Ellissummer.tumblr.com
q48
49. A może uważasz, że cytaty motywacyjne to głupota i trzeba po prostu ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: