Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Bóg Dał Bóg Wziął

1. Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w ….
2. Modlitwa Różańcowa: Tajemnice bolesne (na wtorki oraz piątki)
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. SlidePlayer
q4
5. Radio Mazury
q5
6. Stwarzając kobietę i mężczyznę Bóg zachwycił się stworzeniem i zaprosił do swego ogrodu –„Pan Bóg wziął zatem człowieka i dał mu wypocząć w ogrodzie Eden, aby go uprawiał i strzegł”.
7. Tygodnik Polityka
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Bliżej Boga
q9
10. SlidePlayer
q10
11. Bóg dał, rodak wziął.
12. Tygodnik Polityka
q12
13. Kalendarz rolników
q13
14. Jeżeli zatem Bóg tak bardzo nas umiłował, że Syna swego Jednorodzonego dał, abyśmy żyli, czy miałby nas potępić i oddać Złemu.
15. W latach 1912-1914 należał do tajnej drużyny skautowej przygotowującej szkolną młodzież do walki o wyzwolenie Polski, a w późniejszym okresie do grupy młodzieży redagującej pismo szkolne Spójnia, w którym opublikował wiele artykułów.
16. Szczerzy ludzie, którzy tego dociekają, chcieliby otrzymać logiczne, rozsądne wyjaśnienie.
17. Czy ta układanka powstała w wyniku jakichś czysto teoretycznych rozważań u wszystkich ludzi nie wiedzących nawet o swoim istnieniu.
18. WRodzinie.pl
q18
19. Wzgardzone prawdy, zapomniane wartości
q19
20. ” Myślisz czasem, że to, jak traktuje się zakonnice, to efekt stosunku Kościoła katolickiego do kobiet w ogóle.
21. Jesteśmy wprawdzie, jako ludzie, stworzeni na podobieństwo Boga, ale najwierniejszy portret nie staje się tym, którego przedstawia.
22. Przegląd Sportowy
q22
23. Bóg bez pracy nic nie daje.
24. Wtorek, 27 grudnia 2016 14:33 Zmarły przed czterema laty proboszcz szadkowskiej parafii pw.
25. – najlepsze dowcipy i kawały, śmieszne fraszki i dobry humor.
26. Demotywatory
q26
27. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
28. The specific requirements or preferences of your reviewing publisher, classroom teacher, institution or organization should be applied.
29. Bo to trochę dziwne,że Bóg już był,gdy jeszcze nie było niczego.
30. Stwarzając kobietę i mężczyznę Bóg zachwycił się stworzeniem i zaprosił do swego ogrodu –„Pan Bóg wziął zatem człowieka i dał mu wypocząć w ogrodzie Eden, aby go uprawiał i strzegł”.
31. Panie sierżanci, ostrożnie, na Boga ostrożnie, przecież bomba może w każdej chwilę wybuchnąć.
32. Diecezja Bielsko-Żywiecka – Bielsko.pl
q32
33. Natomiast uważam, ze jeśli moja babcia wierzyła w Boga i większość rodziny wierzy, to moim psim obowiązkiem jest jej zapewnić pogrzeb w kościele, taki, jakiego by chciała.
34. Interia – Kobieta
q34
35. Mimo nieszczęść pozostał wierny Bogu, który przywrócił mu zdrowie i nagrodził go potomstwem.
36. Otwarte Niebo
q36
37. Zamyslenie.pl
q37
38. Anonimowe bluzgi w ogóle mijają się dla mnie z celem i tworzą mnóstwo negatywnej energii.
39. Tygodnik Polityka
q39
40. Co znaczy Bóg dał, Bóg wziął definicja: Znaczenie Ciekawość to pierwszy stopień do piekła w słowniku Ciekawość to pierwszy stopień do piekła znaczenie, Znaczenie Co nagle, to po diable w słowniku Co nagle, to po diable znaczenie, Znaczenie Co komu pisane, to go nie minie w słowniku Co komu pisane, to go nie minie znaczenie,.
41. Dobrze jest jeszcze poprosić Boga, żeby pomógł odnaleźć odpowiedzi, których się szuka.
42. Bóg i Pan nasz na wieki błogosławiony dał zwycięstwo i sławę narodowi naszemu, o jakiej wieki przeszłe nigdy nie słyszały.
43. Zanotowane.pl
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: