Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Walka Cytaty

1. Walka na cytaty – forum Ateizm – dyskusja No nie.
2. Gothic — najlepsze teksty i dialogi
Thank you for watching!
3. Głosuj: 205 głosów ↑ 158 głosów ↓ Wartość walki tkwi nie w szansach zwycięstwa sprawy, w imię której się ją podjęło, ale w wartości tej sprawy.
4. A gdy nadszedł czas zadecydować, kogo opatrzyć następnego, walka wzrokowa między Chaolem i Celaeną powinna przejść do historii.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Napotkamy również w życiu rzeczy lub osoby, o które warto, a nawet wręcz trzeba walczyć.
7. Wolność, sprawiedliwość, duma, walka, precz z okupacją, nie poddamy się, nie pozwolimy, by spekulanci wykupili naszą ziemię, porty, lotniska i fabryki.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Twoja walka duchowa November 14 at 8:48 AM · Jak wynika ze słów Królowej Pokoju, przychodząc do ludzi, pragnie powstrzymać szatana, który w ostatnich ….
10. Znasz cytaty z kategorii: Walka których nie ma w naszym serwisie.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q19
20. Łukasz Kruszewski
q20
21. Dziennikbaltycki.pl
q21
22. Armata – ustroisz sobie drogę – armatni strzał – osiągniesz władzę – słyszeć wystrzał armatni – walka w interesach lub z osobistym wrogiem – strzelać z armaty – odniesiesz zwycięstwo nad przeciwnikiem lub wygrasz istotną dla ciebie sprawę – Widzieć – zniweczysz zamiary wrogów.
23. Dobre słowa
q23
24. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
25. Religijne cytaty Rezygnacja Rozsądek Rozum Samotność Seks, Flirt, Pożądanie Smutek Starość Strach Sukces Szacunek Szaleństwo Szczerość Szczęście Śmierć Śmieszne cytaty Teraźniejszość Tęsknota Tradycja Troska Trudności Uczciwość Urodziny Uśmiech Wady i Zalety Walka Wdzięczność Wiara Wiedza Wróg Współczucie Wychowanie.
26. Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować.
27. Edyta Zając
q27
28. Śmiech, sen i nadzieja – to trzy rzeczy nam dane po to, aby osłodzić przykrość życia.
29. Biegologia.pl
q29
30. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Przewodnik duchowy
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. „Poranne pomysły zwykle mają fabryczny defekt, wydaje nam się, że oto odkryliśmy perpetuum mobile, a jak tylko się odwrócimy, maszyna się zatrzymuje.
35. Rap-cytaty.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: