Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Ma Przypadkowych Spotkań

1. Albo wiemy o tym od razu , albo dowiadujemy się o tym po latach z perspektywy czasu , patrząc wstecz…dlaczego się tak zdarzyło.
2. Kabaret Smile & Ani Mru-Mru – Kakakask (DVD „Warto rozmawiać”)
Thank you for watching!
3. Tapety na Pulpit
q3
4. Najlepsze memy – Stejk
q4
5. Ale, jak to mówią, NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ…” – napisała gwiazda TTV, dodając hasztagi „#friends” i „#brotherandsister”.
6. Ruda Maruda
q6
7. Tapety na Pulpit
q7
8. Akademia Ducha
q8
9. Karola and her passions
q9
10. Tygodnik Polityka
q10
11. Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak.
12. Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
q12
13. Człowiekowi Człowiek
q13
14. Każdy napotkany człowiek jest albo lekcją albo sprawdzianem albo prezentem.
15. Dwóch innych gości, z którymi wcześniej nie zamieniliśmy ani słówka, przegaduje się kto z nich ma za nas zapłacić brakującą kwotę.
16. Instytut Teatralny
q16
17. Www.sercanie.pl
q17
18. ️Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi , którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem ️ Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie 😜😱😘Ale jak to mówią 😜NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ …👻 @piotr.
19. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.
20. Wydawnictwo Literackie
q20
21. Dojrzała mandarynka
q21
22. Psychologia przy kawie
q22
23. Informacjelokalne
q23
24. Karola and her passions
q24
25. Kidaj Blog – Andy Design
q25
26. Ale jak to mówią – nie ma przypadkowych spotkań – napisała Dagmara pod fotografią.
27. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie, ale jak to mówią NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ – podpisała zdjęcie celebrytka.
28. Ruda Śląska
q28
29. Tu i teraz – moje pasje, mój świat: (nie)przypadkowo
q29
30. Anywhere.pl
q30
31. Justyna Niebieszczańska
q31
32. Magia liter, czar słów
q32
33. 2017 · Ostatnio przypadkowo zaparkowałem przy identycznym autku jak moje, właściciel tamtego auta musiał zgłupieć jak zobaczył dwa identyczne samochody, o tym samym kolorze.
34. Mariano na przykład nie ma żadnych problemów z mówieniem wprost tego, co W przytulnej knajpie w jednym z polskich miast dochodzi do serii mniej lub bardziej przypadkowych spotkań młodych ludzi.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: