Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Myśli Cytaty

1. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
2. Cytaty o przyjaźni ❤👩‍❤️‍👩
Thank you for watching!
3. Przedszkole w Świątkach – Szkolnastrona.pl
q3
4. Cytaty Bieda Biznes Bóg Bogactwo Bohaterstwo Ból i Cierpienie Choroba Cierpliwość Cnota i Moralność Czas Człowiek Demokracja Dobro Dzieci Entuzjazm Filozofia i Myśl.
5. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
6. Znane powiedzenia, złote myśli, aforyzmy i cytaty o kotach – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na stronie dla miłośników kotów – Koty.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q8
9. Stressfree.pl
q9
10. Wydaje mi się, że te słowa lepiej podsumowują to czym jest fotografia niż pozostałe aforyzmy, złote myśli i cytaty fotograficzne, które udało mi się odnaleźć w książkach.
11. Wiadomości – Gazeta
q11
12. Wiadomości – Gazeta
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Zostawił po sobie nie tylko teorię względności, ale i niezliczone sentencje o otaczającym go świecie, nauce, a także o nim samym.
15. Odkryć tu możesz także dział poświęcony myślom użytkowników, gdzie możesz wstawić i udostępnić swoje własne złote myśli.
16. Wielkość nie boi się śmieszności Tadeusz Różewicz Absurd to grzech bez Boga Jean-Paul Sartre Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru Alfred Hitchcock Aby być szczęśliwym w miłości, trzeba być geniuszem Honore Balzac.
17. „Fotografie są bardzo zwodnicze, dają nam złudzenie, że jesteśmy na nich żywi, a to nieprawda, osoba na którą patrzymy, już nie istnieje i gdyby ona sama mogła nas zobaczyć, to ….
18. Włącz oszczędzanie
q18
19. Stokrotka Magazyn
q19
20. Hello Rozmówki Angielskie Online
q20
21. Life and More
q21
22. Najpiękniejsze cytaty na urodziny – wszystko zaczyna się od myśli… „Wszystko rozpoczyna się od myśli.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Archiwum Allegro
q24
25. Wiadomości – Gazeta
q25
26. Foto-cytaty.pl
q26
27. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
28. Naklejkolandia
q28
29. Znalazłam takie : Stay Strong & Breathe (Zostań Silny I Oddychaj), Miles To Go (Mile Do Przejścia) To ma być coś w tym stylu.
30. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q30
31. Złote myśli, które wyszły spod jego pióra i pozostały w naszej pamięci.
32. Rośnij w Siłę
q32
33. W zasadzie ta strona jest zajebista i nie ma tu nic więcej do powiedzenia:).
34. DamskoMeska.pl
q34
35. Rośnij w Siłę
q35
36. Niezłe Aparaty
q36
37. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
38. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
39. Life and More
q39
40. Rośnij w Siłę
q40
41. Wiadomości – Gazeta
q41
42. Www.mysli.com.pl
q42
43. Sprzedajemy.pl
q43
44. 23 311 osób lubi to · 89 osób mówi o tym.
45. Stressfree.pl
q45
46. Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego papieża Polaka, który dziś pełen bojaźni Bożej, ale i pełen ufności, rozpoczyna nowy pontyfikat, gdyby ….
47. Znajdziesz tu słowa krzepiące, rozweselające, ale i dające do myślenia.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: