Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Na Wszystkich Świętych

1. PIERWSZE CZYTANIE Wielki tłum zbawionych Czytanie z Księgi Apokalipsy świętego Jana Apostoła Ja, Jan, ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca, mającego pieczęć Boga żywego.
2. Budka Suflera – Bal wszystkich świętych Tekst
Thank you for watching!
3. Rozum jak okręt Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiaty.
4. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q4
5. Swjozef.com
q5
6. Wprowadzenie do liturgii W radosną Uroczystość Wszystkich Świętych gromadzimy się na Eucharystii, aby wspominać i modlić się do tych wszystkich, którzy przebywszy trud ziemskiego pielgrzymowania, cieszą się chwałą zbawionych w niebie.
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Kościół to jest sukcesja nieprzerwana świętych: ludzi, czynów i zasad, która łączy w jedną całość mnóstwo ludzi, którzy żyli na świecie od dawna i żyją, niektórzy są w niebie i w czyśćcu, inni na ziemi, a wszyscy są złączeni w jednym duchu, wspomagają się wzajemnie i ze sobą komunikują.
9. Gdy miał 13 lat, w wyniku upadku powstania styczniowego jego ojciec został skazany zaocznie na karę śmierci.
10. Głos Wielkopolski
q10
11. Rośnij w Siłę
q11
12. Radio Poznań
q12
13. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q13
14. Cytaty świętych i błogosławionych, cytaty z książek i prasy katolickiej, myśli z wartościowych chrześcijańskich książek.
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. Duży Niebieski Dom
q16
17. Dyskusje na 'Katoliku’ – Katolik
q17
18. Strona 1 Strona 2 Strona 3 🌹 Matka Boża była tak piękna, że kiedy się Ją raz zobaczyło, nie można się było powstrzymać od pragnienia, aby umrzeć, żeby Ją znowu zobaczyć.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Szkoła dla Ciebie
q20
21. Wszystkich Świętych
q21
22. Miasto Dzieci
q22
23. Ewangelia.pl
q23
24. Franciszkanie.pl
q24
25. Zobacz więcej postów strony Cytaty z Pisma Świętego, cytaty Świętych, a także modlitwy na Facebooku.
26. Parafia Rudawa
q26
27. Wołam z całej głębi tego Tysiąclecia, wołam w przeddzień Święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi….
28. Powiedz wyraźnie Matko (przełożona w klasztorze), ze choćbym popełniła wszystkie możliwe zbrodnie, miałabym zawsze taka samą ufność, czuję ze całe to morze grzechów byłoby tylko kroplą wody rzucona w płonący piec”.
29. U nas znajdziesz różnego rodzaju mądre sentencje życiowe, które zaczerpnięte zostały z żywotów Świętych, Bilblii oraz ze społeczności kościoła.
30. Przewodnik duchowy
q30
31. ObrazkiOnline
q31
32. Często, gdy nie możemy pohamować swoich emocji, wyrzucamy je poprzez publikowanie cytatów, z którymi się utożsamiamy.
33. MyHeritage Blog
q33
34. Madou en France
q34
35. Niemiecka Sofa
q35
36. CUDZYNOWICE – Parafia Wszystkich Świętych
q36
37. Mjakmama.pl
q37
38. Widząc nagrobki, choć się w proch trupy rozsuły, Jakiejż pychy nie znaczą pisane tytuły.
39. Niezłomni.com
q39
40. Gwiazdka Cieszyńska
q40
41. Papież ani w dzień Wszystkich Świętych, ani w Dzień Zaduszny nie pojawił się u Świętego Piotra ani w kaplicy z powodu pogorszenia, jakiemu w owe dni podlegał.
42. Wszystkich Świętych, dzień, w którym każdy z nas na chwilę się zatrzymuje i uświadamia sobie, że życie jest tak cholernie kruche.
43. Odkrywaj (i zapisuj) na Pintereście również własne Piny.
44. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Głogowie
q44
45. „Tego, kto przyjmuje Zbawiciela w Komunii Świętej, coraz bardziej będzie pociągało na co dzień życie Boże.
46. Szukaj Kościoła, z którego ludzie szydzą i na który spoglądają jak na coś gorszego, podobnie jak szydzili z naszego Pana, ponieważ pochodził z Nazaretu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: