Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Myśli I Uczucia

1. Ważne jest, że nie chodzi przede wszystkim o treść myśli, ale o to, że z tymi myślami przychodzi wyobraźnia i uczucia lęku.
2. Jeśli mężczyzna myśli to nie czuje – O sekretach uczuć ks. Marek Dziewiecki (Odc. 7)
Thank you for watching!
3. PsychoCare Psychoterapia
q3
4. Maciej Wamka, Anna Wamka
q4
5. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i przeczytaj parę cytatów zmuszających do.
6. Miłość i uczucia, czyli najwspalniajsze aspekty ludzkiego życia.
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. 2020 · Lounge Jazz – Luxury Jazz for Pleasant Evening – Night Saxophone Chill Out Music Cafe Music BGM channel 3,983 watching Live now.
10. SlidePlayer
q10
11. Grzegorz Kempinsky BLOG
q11
12. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.
13. Jeśli właśnie zaczynasz psychoterapię poznawczo-behawioralną u nas w Szczecinie lub gdziekolwiek indziej, to na początku może nie być dla Ciebie do końca jasne, dlaczego te wzajemne.
14. Nic dziwnego, że są chwile, gdy wewnętrzny pokój rozbijają denerwujące myśli i uczucia.
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. Poniższy moduł pozwala odkryć w jaki sposób myśli mogą wpływać na nasze uczucia – poprzez przyjrzenie się konkretnym sytuacjom i wydarzeniom.
17. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
18. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q18
19. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu zbierania informacji, które pomagają nam usprawnić obsługę witryny, dostosować emitowane przez naszych partnerów reklamy, do Twoich preferencji oraz ulepszyć nasze usługi.
20. 7 mieczy – ogólne znaczenie karty Karta 7 Mieczy symbolizuje przebiegłość, pomysłowość, zuchwałość i nieuczciwość.
21. Dominikanie.pl
q21
22. Hipoteza António Damásio dotycząca powstawania emocji pierwotnych i wtórnych oraz uczuć (synchronizacja aktywności umysłu i ciała) Kolor:.
23. Jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do uzewnętrzniania naszych myśli i stanów emocjonalnych, a także przyjmowania takich przekazów od.
24. Wydaje mi się ze jedyne co nam pozostaje, to dziękować 'bogu’, sile wyższej , przypadkowi, fartowi- że jesteśmy tak ludzcy jak się tylko da, i tak mało zwierzęcy jak to tylko możliwe.
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Ilekroć żywisz wobec kogoś negatywne uczucia, żyjesz iluzją, coś jest z tobą nie tak.
27. Jakie myśli i uczucia wyraził w trenach Jan Kochanowski.
28. Demotywatory
q28
29. Intryguje nas nie tylko to, co dana osoba czuje do nas, ale również to, co o nas myśli, czy traktuje nas poważnie, czy jest wobec nas szczera i czy ma wobec nas szczere, jak najlepsze intencje.
30. Pan Animator
q30
31. Wyobraznia.eu
q31
32. HitSalonik.pl
q32
33. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q33
34. 18, 18:51 To może ja spróbuję zinterpretować ten rozkład On zastanawia się nad zmianą Waszej relacji, ale jako Cesarz chciałby rządzić i dyktować warunki czyli wszystko ma tak się układać jak on sobie tego zażyczy, ale jego rozważania raczej pozostaną tylko sferze myśli.
35. TeMysli inspirujące cytaty i złote myśli, przemyślenia i sentencje życiowe.
36. Namiętności mają dużą siłę pobudzającą, ukierunkowują myśli, spostrzeżenia, pamięć i inne procesy psychiczne.
37. Motywuj-slowami
q37
38. Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Pasierbcu
q38
39. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i przeczytaj parę cytatów zmuszających do.
40. Www.krakow.pl
q40
41. Pracownia Dietetyczna HEVA
q41
42. TapetyCytaty.pl
q42
43. OdwazSieZyc.
q43
44. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i przeczytaj parę cytatów zmuszających do.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: