Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kłamstwo Cytaty Myśli

1. Najbardziej interesujące w tych, tak zwanych, kłamstwach Diego jest to, że wcześniej, czy później, ci, o których mowa w tych zmyślonych bajeczkach, wpadają we wściekłość, i to nie z powodu samego kłamstwa, ale z powodu prawdy zawartej w tych kłamstwach.
2. Ks. Piotr Pawlukiewicz: To nie jest koniec.
Thank you for watching!
3. Skarbnica zainteresowań
q3
4. Rośnij w Siłę
q4
5. Kłamstwo Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
6. Wydawnictwo SQN
q6
7. #cytaty #cytaty o życiu #złe myśli #kłamstwo #zakłamanie #zakłamana prawda #ukryta prawda #smutne #przyjemność #miłość #brak miłości #brakuje mi ciebie #życie #moje życie #takie życie #chujowe życie #ciężkie życie #życie to kurwa #życie to nie bajka #słuchać kłamstw.
8. Wiadomości – Gazeta
q8
9. Louis zrobił karierę jako notariusz.
10. Miasto Dzieci
q10
11. Kłamstwo jest jak las: im dalej w las, tym trudniej wyjść.
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Tylko słów kłamstwa musi być dużo, bo kłamstwo jest detaliczne i sklepikarskie, zmienia się jak towar na półkach, musi być ciągle nowe, musi mieć wiele sług, którzy wedle programu nauczą się ….
15. Sentencje skłaniające do refleksji, przemyśleń, aforyzmy niosące nadzieję, ale i rozsądne.
16. Foto-cytaty.pl
q16
17. Z każdych dziesięciu osób, które plotkują o tobie, dziewięć powie coś złego, a dziesiąta coś dobrego, ale w bardzo zły sposób.
18. Cytaty.info
q18
19. Psychologia fotografii
q19
20. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
21. Wszechobecny brak czasu, który chciałoby się rozciągnąć do maksimum, ogrom pracy zawodowej, dodatkowe kształcenie się, dzieci, obowiązki domowe itp.
22. Ten, kto kłamie w twoim interesie, będzie kłamał także przeciw tobie.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
27. Nikołaj Gogol, aforyzmy, cytaty Miłości nie udowadnia się słowami.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. „Mózg ludzki nie jest narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Czy starożytne sentencje i aforyzmy mają jeszcze zastosowanie we współczesnych czasach, czy też bezpowrotnie straciły swoją aktualność.
32. Co mówisz, robisz i myślisz staje się natychmiast prawdą, Z założenia, że nie ma kłamstwa w iluzji jest tylko prawda.
33. Wyrwane z kontekstu
q33
34. Allan Pease „Jedynym szczerym językiem jest język naszego ciała” Charles Peguy „Kto nie wykrzykuje prawdy, kiedy ją zna staje się wspólnikiem kłamców” Guy Finley „Przede wszystkim naucz się dostrzegać prawdę.
35. Forum dla przyjaciół.
q35
36. E-aforyzmy.pl
q36
37. Cytaty » Kłamstwo » « poprzednie (2/10) następne » Aleksander Świętochowski.
38. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q38
39. Znasz cytaty z kategorii: Kłamstwo których nie ma w naszym serwisie.
40. Showing Media For Hashtag #boots
q40
41. Myśli zerwane ze smyczy
q41
42. Najpierw jest małe i wydaje się łatwe do ukrycia, a potem ktoś przypiera cię do muru i musisz ratować się następnym łgarstwem.
43. Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje zdolności oscar wilde Czego dziecko nie dostanie, rzadko umie potem dać innym ludziom dr James Często wybaczamy tym, którzy nas nudzą, lecz nie wybaczamy tym, których my nudzimy Franciszek la Rochefoucald Człowiek bogaty ma pieniądze.
44. Aforyzmy o kobietach ( o_kobietach ) Aforyzmy, Cytaty.
45. Znasz cytaty z kategorii: Kłamstwo których nie ma w naszym serwisie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: