Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Największe Kłamstwo Świata

1. Wybór sposobu życia, wybór rządzących, wybór kościoła i interpretacji świata mistycznego taki, aby Ci odpowiadał, nawet wybór cmentarza, na którym wrzucą.
2. NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO WSZECHCZASÓW CZ 3
Thank you for watching!
3. Rośnij w Siłę
q3
4. Smiesznosci.pl
q4
5. Demotywatory
q5
6. Udław się…
q6
7. Demotywatory
q7
8. Vogue Polska
q8
9. Tajemnice Świata
q9
10. Tajemnice Świata
q10
11. Chcę w tym samym pomóc Wam, zgodnie z cytatem z Kurta Vonneguta: „Wiele osób desperacko potrzebuje usłyszeć tę wiadomość: Czuję i myślę w dużym stopniu tak jak Ty, zależy mi na wielu rzeczach, na których Tobie zależy, choć większości osób na nich nie zależy.
12. Film przedstawia największe kłamstwo dotyczące najbogatszych ludzi świata, w 2017 roku został nim Jeff Bezos właściciel Amazon z majątkiem oszacowanym na kwotę 100 mld dolarów, o 10 mld więcej od zajmującego drugie miejsce Billa Gatesa właściciela Microsoft.
13. 2019 · W książkach i programach pseudo-naukowych, w mediach i szkolnictwie publicznym, na uniwersytetach i w propagandzie rządowej, na świecie odbywa się systematyczne pranie-mózgów, powoli indoktrynując przez wieki do niekwestionowanej wiary w największe kłamstwo wszech czasów.
14. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
15. Od dluzszego czasu setki tysięcy muzulmanów przybywa do Europy jako.
16. Zobacz 23 odpowiedzi na pytanie: Jakie Twoim zdaniem jest największe kłamstwo świata.
17. Film przedstawia największe kłamstwo dotyczące najbogatszych ludzi świata, w 2017 roku został nim Jeff Bezos właściciel Amazon z majątkiem oszacowanym na kwotę 100 mld dolarów, o 10 mld więcej od zajmującego drugie miejsce Billa Gatesa właściciela Microsoft.
18. Wiadomości – Onet
q18
19. Nie tylko dlatego, że czas ucieka, nie tylko dlatego, że nie mam nad nim kontroli, nie tylko dlatego, że często czekanie na lepsze okoliczności jest.
20. Świat Książki
q20
21. Tygodnik Polityka
q21
22. – To mały krok dla człowieka, ale ogromny skok dla ludzkości – powiedział wówczas astronauta.
23. Opis (streszczenie): 25 kwietnia 1983 roku niemiecki tygodnik „Stern” podczas międzynarodowej konferencji prasowej ogłosił odnalezienie prywatnych dzienników Adolfa Hitlera.
24. Alkoholizm i reszta świata Alkoholizm to choroba, możesz nauczyć się ją kontrolować ciesząc się pełnią życia Dzielimy się informacjami, doświadczeniami narosłymi wokół programu 12 Kroków i stosujących go, by wymieniać je i by dać szanse zdobycia o nich wiedzy nieuzależnionym.
25. Że nie masz rodziców rodziny, że mieszkasz w śmietniku, uciekłaś z domu dziecka i jesz swole odchody.
26. Słowa ” Idźcie precz przeklęci w ogień wieczny zgotowany diabłu i jego aniołem przed założeniem świata ” oznaczają potępienie , ale to nie jest posłanie lecz odrzucenie.
27. Tematyka Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, czyli LGBT, za sprawą haniebnej i groźnej deklaracji Trzaskowskiego, z jednej strony jest już tak wyeksploatowana i rozdmuchana, że pisanie o tym środowisku do dobrowolne łamanie sobie karku – zwłaszcza, kiedy jest się osobą szczerze przeciwną temu towarzystwu, z drugiej – tęczowa zbieranina i środowiska temu przychylne przemyciły do.
28. Demotywatory
q28
29. Blog Ojciec
q29
30. Największe kłamstwo świata 拉: „bycie perfekcyjnym” podcina skrzydła w rozwoju i dążeniu do osiągania celów 樂.
31. Jakiś czas temu opublikowałem tekst o karach, pisząc dlaczego nie uważam kar za skuteczny sposób wpływania na zachowanie naszych dzieci (dalej to jeszcze bardziej rozwinę, opierając się ….
32. NaszeMiasto.pl
q32
33. Przewodnik duchowy
q33
34. Demotywatory
q34
35. Obywatelskie posłuszeństwo – tymi słowami podczas wystąpienia na John Hopkins University w Baltimore (USA) w 1971 roku znany amerykański historyk Howard Zinn (1922-2010) określił problemy narodów całego świata.
36. – To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy.
37. Demotywatory
q37
38. Pedagogika Katolicka
q38
39. 2013 · Największe kłamstwo – The Greatest Lie Ever Told by Kimberly Rogers tłumaczenie Bogusław Kluz Drzewo jest rozłupane i leży w kawałkach.
40. Niechęć wobec homoseksualistów skupionych wokół wszelakich tęczowych stowarzyszeń jest jak najbardziej zrozumiała, ale nie namawiam do nienawiści wobec tych, którzy są po prostu chorzy.
41. Podcast RADIOaktywny
q41
42. Demotywatory
q42
43. Krytyka Polityczna
q43
44. Demotywatory.pl
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: