Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

W Menu Buddysty

1. W Polsce niestety raczej żadnego prawdziwego buddysty nie uświadczysz, tylko jakieś sekty bazujące na wyznaniach Wschodu – często wyłącznie na papierku, by przyciągnąć chętnych z racji coraz większego zainteresowania buddyzmem.
2. BUDDHIST STORIES: THE 500 MERCHANTS AND THE BENEVOLENT LAYMAN – PART2/2 – Aug 01, 2015 EVENING
Thank you for watching!
3. Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 16:05, 16 lut 2020.
4. Onet Kultura
q4
5. Jest to w pojęciu Hagina prosta i skuteczna technika: „Kiedy się modlisz o coś, nigdy nie używaj słowa «jeśli» w tej modlitwie.
6. Oblicza Dialogu
q6
7. Dla prostego buddysty taki akt może być też formą zwracania się do Buddy bądź innych nadzwyczajnych istot o pomoc w realizacji różnych celów, czy to duchowych, czy też całkiem przyziemnych.
8. Biuro Podróży Wewnętrznej
q8
9. Agnieszka Grochowska: „Dla mnie kobieta spełniona może być matką sześciorga dzieci i to jest normalne.
10. Vatican News
q10
11. Aktualności – Dolnośląska Szkoła Wyższa
q11
12. Always Hungry
q12
13. Związek Buddystów Zen
q13
14. Gość Niedzielny
q14
15. Pl, która należy do Grupy Multimedia Polska, używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.
16. Sytuacja jest podobna jak w przypadku poczucia humoru – dowcipy często nie powinny być racjonalne, gdyż ich sens polega na doprowadzeniu słuchacza do śmiechu, w czym racjonalizm przeszkadza.
17. Edukacja buddysty Buddyzm i medytacja to drogi samorozwoju, które zwiększają świadomość, poszerzają percepcję i otwierają umysł poprzez uwolnienie go od osądów oraz oczekiwań.
18. Przegląd Religioznawczy – Polskie Towarzystwo Religioznawcze
q18
19. Wałbrzyszek.com
q19
20. Oblicza Dialogu
q20
21. Niestety dania skromne (w moim wymienione były w menu warzywa a raczej nazwałbym je ozdobą z warzyw), mocno tłuste smażone tofu i makaron.
22. Joe Monster
q22
23. Religie – Wiara.pl
q23
24. Biuro Podróży Wewnętrznej
q24
25. Po niemal trzydziestu latach wydajemy ponownie zbiór mów Dharmy wielkiego Japończyka, tym razem w przejrzanym i uzupełnionym tłumaczeniu, z opuszczonym przez poprzedniego wydawcę.
26. Zajrzyj do Biblioteki UKW
q26
27. Jazz Rock Cafe
q27
28. Kultura – Wiara.pl
q28
29. Przydatne wskazówki i ciekawe informacje na każdy temat.
q29
30. Religie – Wiara.pl
q30
31. Okropny, w ogóle nie tajski wystrój.
32. Normalny człowiek, który nie ma usposobienia buddysty i nie gardzi dobrami świata, ale umie się cieszyć dobrami małymi, doraźnymi, potrzebuje wszystkiego po trochu.
33. Vatican News
q33
34. Jazz Rock Cafe
q34
35. Always Hungry
q35
36. W biografiach roznych Mahasiddhow jest rowniez mowa o tym, ze demonstrowali oni swoim uczniom rozne siddhi.
37. Wikisłownik
q37
38. Jeśli wpadamy w samozachwyt i dumę, uszkadzamy przepływ światła, a nasz pociąg sukcesu i szczęścia wykoleja się przy następnym zakręcie.
39. * Domki typu bungalow o wysokim standardzie, z tarasem, pokojem gościnnym z kominkiem, kuchnią, łazienką i sypialnią:domek 2-osobowy ….
40. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
41. Dla prostego buddysty taki akt może być też formą zwracania się do Buddy bądź innych nadzwyczajnych istot o pomoc w realizacji różnych celów, czy to duchowych, czy też całkiem przyziemnych.
42. Naprawdę uważam się dziś za szczęśliwca i tą drogą, bo wiem, że to moje wyznanie będzie zamieszczone w Internecie, chciałbym przekazać innym ludziom, że to nie te kraty czy mury tworzą więzienie, tylko my sami tworzymy sobie więzienia w głowach, a buddyzm daje nam metody, aby uwolnić się z tego więzienia.
43. Vatican News
q43
44. Ten trudny problem Ninian Smart wyraża w następującym stwierdzeniu: Tak samo, jeśli życie jednostki składa się ze zmian – strumienia.
45. Memy – Jeja.pl
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: