Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zawieść Sie Na Kimś Cytaty

1. Aby stać się kimś więcej niż wytwórnią płytową, i bardziej zaangażować się we wszelkiego rodzaju media.
2. Masz WYMÓWKI, czy ROZWIĄZANIA? Rozmowa z Jakubem B. Bączkiem
Thank you for watching!
3. Jeśli mężczyzny prawdziwie nie rozpoznasz, nie zrozumiesz, nie poczujesz, nie będziesz z nim.
4. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Tarnów
q4
5. Rośnij w Siłę
q5
6. Wszystkie znane cytaty okazały się jednak nie pasować do realiów debaty politycznej w Kongo, a zwłaszcza cytaty sformułowane po łacinie, jak „delenda Carthago” czy „ecce homo” („bo ci z południa pomyślą, że to w narzeczu.
7. Photoblog.pl
q7
8. DocPlayer.pl
q8
9. Doznać zawodu – pokładać zbyt duże lub za daleko idące nadzieje na wsparcie ze strony otoczenia… Wskazówka Do Prawidłowego Odczytania Snu….
10. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q10
11. Tydzień Wychowania
q11
12. Komedie z sytuacji, a tu mimo że gangsterzy i sprawy poważne wchodzą w gre, i wszyscy mówią jak najbardziej serio to uśmiać się można.
13. Chrześcijanin też ma prawo zmienić pracę i to nie czyni go słabym chrześcijaninem, tylko kimś, kto wie, czego chce, zna swoje prawa i talenty i umie z tego skorzystać.
14. Powtarzam wam wszystkim jeszcze raz: skoro Lord Voldemort powrócił, będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni, i na tyle słabi, na ile będziemy podzieleni.
15. Manufaktura Radości
q15
16. Nie ma to jak zawieźć sie na kimś bliskim.
17. Sprawdź, czy przypadkiem nie ulegasz lękom, które mogą powstrzymać Cię od osiągnięcia w życiu, czego pragniesz.
18. Recenzje optymisty
q18
19. Manufaktura Radości
q19
20. Zasilku nie wystarczy na oplate calego pogrzebu wiec zaklad nie informuje o dacie i godzinie bo to sie samemu ustala i wybiera kosciol/kaplice/miejsce i cmentarz.
21. 17:49 47,8°C Choć siebie samego zawieść najłatwiej, ufamy tylko sobie.
22. Rozumiem, że można kogoś uwieść i zawieść, można się z kimś rozwieść, można kogoś porzucić, ale nie wolno go uszkadzać.
23. World Scholarship Forum
q23
24. Tydzień Wychowania
q24
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Niezłe Aparaty
q26
27. Poobiecywał jej gruszki na wierzbie, a gdy przyszło do realizacji obietnic to nagle kobieta zupełnie nie może na niego liczyć.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Sentencje o Przyjaźni Cytaty o Przyjaźni Cytaty o Relacjach Międzyludzkich czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Relacjach Międzyludzkich w Przyjaźni.
30. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q30
31. Masz racje w tym co mówisz, chociaż czasem mam ochotę nie czuć nić, nie myśleć coby było gdyby bo ….
32. Liczy się Wynik
q32
33. Kochani, przez te przeszło 3 lata poznałam wiele cudownych par, widziałam tysiące pięknych zdjęć, ale ta para po prostu chwyciła mnie od razu za serducho.
34. Miłość to pasja
q34
35. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q35
36. Kiedy rodzice oddają się bez reszty, by zainwestować w przyszłość dziecka, to które z nich chciałoby ich zawieść.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: