Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Etyka Cytaty

1. Temat: Cytaty związane z etyką i moralnością Parę aforyzmów Oscara Wilde’a: „Etyka, podobnie jak dobór naturalny, umożliwia istnienie.
2. Zamieszanie w Sejmie. Pawłowicz je, Kaczyński słyszy: „siadaj kurduplu”
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Jako dyscyplina filozoficzna etyka jest dziś często utożsamiana z filozofią praktyczną, która zajmuje się warunkami możliwości ludzkiego działania.
6. Victor Mochere
q6
7. Centrum OBECNOŚCI
q7
8. Rzeczpospolita
q8
9. Psycholog Wojciech Klęk
q9
10. Za każdym razem kiedy jesteśmy świadkami niesprawiedliwości i jej nie przeciwdziałamy, uczymy nasz charakter aby być w jej obecności pasywnym, aż w końcu tracimy zdolność do obrony siebie i tych których kochamy.
11. Studylibpl.com
q11
12. Tydzień Wychowania
q12
13. 270) Etyka jest czynnikiem strukturotwórczym biznesu (a good ethics is a good business), a szerokie upowszechnianie zasad etycznych zaświadcza o tym, że etyka nadaje działalności gospodarczej dobre znaczenie i że normy etyczne podlegają procesowi dalszej internacjonalizacji.
14. Adwokatura.pl
q14
15. News – O.pl Polski Portal Kultury
q15
16. 77) „Menedżerowie powinni być także odpowiedzialni za wprowadzenie do kultury organizacyjnej firmy jasnych i jednolitych norm etycznych oraz za określenie sankcji.
17. Kiedy pali się człowieka, pali się jego indywidualną substancję i obraca w nicość zupełną coś, co było konkretnym aktem istnienia, a przez to samo rzeczą dobrą w oczach Boga, który owo istnienie podtrzymywał.
18. Etyka nawołuje do czegoś wyższego: do miłości, do męstwa, do braterstwa, do poszanowania samego siebie, do życia zgodnego z ideałem.
19. Xenna Moja Miłość
q19
20. Nnstr-blog.tumblr.com
q20
21. Dostrzegając potrzebę budowy etosu służby publicznej, dnia 6 października 2011 roku wydano Zarządzenie nr 70 Prezesa Rady Ministrów w sprawie wytycznych przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej.
22. Spreadshirt
q22
23. Pl za 184 zł – Naklejka na ścianę napis cytat ETYKA BIAŁA duża FR (7793651468).
24. Etyka zawodowa • Psychologia • pliki użytkownika Szpadlorki przechowywane w serwisie Chomikuj.
25. Na lekcjach etyki uczeń powinien nabyć cenną wiedzę na temat moralności, tego co jest dobre, a co złe.
26. Wyrwane z kontekstu
q26
27. Zamyslenie.pl
q27
28. W tym celu każdy z nas powinien pracować nad udoskonaleniem się własnym, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swej, osobistej odpowiedzialności za całokształt tego, co się dzieje w świecie, i z tego, że obowiązkiem bezpośrednim każdego z nas jest dopomagać.
29. Joe Monster
q29
30. Leśniak) Co więcej, Ziemia i inne ciała muszą z konieczności pozostawać w swym właściwym miejscu i mogą być zeń usunięte tylko siłą.
31. MEMy – Tapety na Pulpit
q31
32. Sekrety Czekolady
q32
33. Gościem specjalnym konferencji był światowej sławy ekspert specjalizujący się w problematyce etyki zabijania, w szczególności etyki wojny, autor książki The Ethics of Killing, prof.
34. Księgarnia internetowa Operon
q34
35. Polska Times
q35
36. Rośnij w Siłę
q36
37. Z kolei etyka biznesu (etyka gospodarki rynkowej, etyka życia gospodarczego) jest dyscypliną bardziej szczegółową (stanowi część etyki gospodarczej), gdyż odnosi się tylko do etyki stosowanej w biznesie.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Podkreślano, że potrafi prosto i precyzyjnie opisywać najistotniejsze kwestie etyczne i społeczne, problemy z zakresu doktryny wiary i życia Kościoła.
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. Quotepark.com
q41
42. Ἠθικὰ Νικομάχεια, ethiká Nikomácheia) – dzieło Arystotelesa, najpełniejsza wykładnia poglądów etycznych, stworzonego przez niego systemu filozoficznego.
43. Niestety pojęcie etyka biznesu jest często uważane za wewnętrznie sprzeczne, ponieważ sama etyka nie może być interesowana (czyli powinna być ….
44. „Są ludzie, których zdemoralizować może nawet literatura dziecięca, którzy z rozkoszą odszukują pikantne powiedzonka w psałterzu i przypowieściach salomonowych, ale są też tacy, którzy im głębiej poznają życiowe błoto, tym stają się czystsi.
45. Dydymus Cytaty – WordPress.com
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: