Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Poprawiające Humor

1. W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
2. ♥Filmik na pocieszenie♥ :) – Cytaty
Thank you for watching!
3. Mała Wielka Firma
q3
4. Romano’s Macaroni Grill
q4
5. Sadurski.com
q5
6. Jbzd.com.pl
q6
7. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Tarnów
q7
8. Dress for the job you wantFunny sleeping comicEye-stache…Humor Cartoons and Comics – Top funniest 26 cartoonsFunny female turtlesOn an every day basis Daily Random Pic Dump 25 ~ Humor Pictures 24 – Very Funny and Interesting Pics People will complain no matter what you do.
9. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. „To nie tak jak myslisz”, do lez mnie to rzosmiesza, a wypowiedzial je facet, ktory przyznal sie do zdrady.
12. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Poprawiające humor Brak tekstów w zeszycie Twórca tego zeszytu amii nie dodał(a) jeszcze żadnego tekstu do ulubionych w tym miejscu.
15. App Store – Apple
q15
16. ”, „wymiatasz o niebo lepiej, niż te wszystkie małolaty razem wzięte”, „skąd ty masz tyle energii.
17. Zwykle tego typu historie niespecjalnie mnie nie ruszają (no wiecie, perypetie przyjaciółek o różniących się od siebie stylem, charakterem, trybem życia, stopniem sercowego zamotania, wykonywanym zawodem i wszystkim czym się da), ot, dobrze się czyta i ….
18. Kuźnia Grafiki
q18
19. Jestem facetem i mnie się bardzo podobało:) po drugie: w nieco żartobliwy sposób porusza ważne tematy, a w ten sposób zawsze najłatwiej jest dotrzeć do widza po trzecie: przezabawny.
20. Alicja ma kota
q20
21. Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.
22. Tak Po Prostu
q22
23. Joe Monster
q23
24. „Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Wydawnictwo Złote Myśli
q26
27. Informujemy, że każdą ze zgód można wycofać w dowolnym momencie, wysyłając poprzez wiadomość e-mail na adres iodo@goldenline.
28. Tak Po Prostu
q28
29. Pomogą w pracy nad sobą i uczynią ją lżejszą, a może nawet zwyczajnie radosną.
30. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies.
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Gmina i Miasto Odolanów
q32
33. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q33
34. Czasem wieszamy je na lodówce, wpisujemy ulubionym kolorem w kalendarz, powtarzamy jak mantry.
35. Na liściku do prezentu na urodziny czy jako podpis do wspólnego zdjęcia.
36. A mój ulubiony cytat brzmi: „O, nie, mój filozofie, nie zgodzę się z tobą – tchórzostwo nie jest jedną z najstraszliwszych ułomności, ono jest ułomnością najstraszliwszą.
37. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Maobmaze by Magdalena Zeist
q39
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. Repozytorium UwB
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: