Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Człowieczeństwo Cytaty

1. „Bydlęctwo i człowieczeństwo toczą nieustającą walkę – powiedział z powagą – W jednym jestestwie wspinamy się i spadamy.
2. Blade Runner (1982) – Tears in Rain (Napisy PL)
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. „In­te­ligen­cja jest jak do­palacz – ma po­ten­cjał ciągnięcia w obie stro­ny – przy czym jed­nak ma większą ten­den­cję (pokusę) w tą złą.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Życie i podróże
q6
7. Cytaty.info
q7
8. Życie i podróże
q8
9. Aneta Krasińska
q9
10. Dydymus Cytaty – WordPress.com
q10
11. Człowieczeństwo jest to suma naszych defektów, mankamentów, naszej niedoskonałości, jest tym czym chcemy być, a nie potrafimy, nie możemy, nie umiemy, to jest po prostu dziura między ideałami a ….
12. Dobreprogramy
q12
13. Bo czymże w rzeczywistości jest człowiek, którego człowieczeństwo mierzy się siłą mięśni, otóż jest ucieleśnieniem strachu, boi się, że ta siła okaże się niewystarczająca, by powstrzymać potwora, który go bezlitośnie ciągnie ze sobą.
14. Marketing i Biznes
q14
15. Cytaty i nie tylko
q15
16. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Cytaty Więcej Ograniczanie się do lektury sprawia, że przestaje się ćwiczyć pamięć, a nad autentyczną mądrość wynikłą ze zrozumienia zagadnienia, stawia się jałową erudycję, będącą skutkiem oczytania.
19. Włącz oszczędzanie
q19
20. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q20
21. A więc przechodzę od sedna – oto cytaty wraz z tłumaczeniem: It has become appallingly obvious that our technology has exceeded our humanity.
22. Jest Pozytywnie
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. „Czynić sobie ziemię poddaną to znaczy odkrywać i potwierdzać prawdę o własnym człowieczeństwie, o tym człowieczeństwie, które jest w równej mierze udziałem mężczyzny i kobiety Bóg temu człowiekowi, jego człowieczeństwu, dał ….
25. Ludzie, którzy próbują uczynić ten świat gorszym, nie biorą sobie wolnego dnia.
26. Cierpienie bowiem zawsze jest próbą, czasem nad wyraz ciężką próbą, której poddane zostaje człowieczeństwo.
27. – Ze wszystkich ludzkich punktów – odpowiedział twardo i podniósł się, oglądając za kapeluszem, w który Fela próbowała wsadzić obydwie nogi.
28. Dydymus Cytaty – WordPress.com
q28
29. Tydzień Wychowania
q29
30. Shikatemeku.pl
q30
31. Rapmysli.pl – najlepsze cytaty z rapu i nie tylko –
q31
32. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q34
35. Niezłomni.com
q35
36. Włącz oszczędzanie
q36
37. Idee elit zniszczyły człowieczeństwo tworząc niewolników grających w niebezpieczne gry z własnym wnętrzem.
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Porządek moralny, właśnie dlatego, że ujawnia i przedstawia zamysł Boży, nie może być czymś, co utrudnia życie człowiekowi i co nie odpowiada osobie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: