Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Dziękuj

1. Do ~gosc # 2011-09-21 „dziękuję” nie odmienia się przez przypadki natomiast przez osoby owszem.
2. Totalny Chaos! Popsułem całą grę – GTA San Andreas jakiego nie znacie :D
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Szkoła Podstawowa nr 9
q4
5. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.
6. Zapytaj – Onet
q6
7. Demotywatory
q7
8. Forma ”dziękuje” też jest dobra w przypadku, gdy nie mamy na myśli pierwszej osoby ….
9. Jeżeli chodzi o ciebie to z ę (dziękuję) Jezeli nie chodzi o ciebie, a o inną osobę, np.
10. Gazeta Prawna
q10
11. Jbzd.com.pl
q11
12. Zaufana Trzecia Strona
q12
13. Demotywatory
q13
14. To program edukacji antynikotynowej dla uczniów klas IV–VI szkoły podstawowej oraz klas I–III gimnazjum wraz z informacją dla rodziców (opiekunów) na temat skutków biernego palenia.
15. Demotywatory w Woleto.pl
q15
16. Demotywatory
q16
17. Z dziećmi czy też bez, w każdym związku ważna jest pielęgnacja uczucia miłości, chęć wspólnego kroczenia przez życie i zwalczania przeciwności losu.
18. Joe Monster
q18
19. Kobiety do kodu
q19
20. Nie żal mi Nie, nie żałuję Przeciwnie, bardzo ci dziękuję kochana Żeś mi odejść pozwoliła Po to bym żyła tak, jak żyłam Że nie dałeś mi szczęścia, Pierścionka ani psa Nie żałuję Że nie dzwonisz po nocach Kochanie tak to ja Nie żałuję Że nie załatwiasz mi posady sekretarki I, że nie ….
21. Wiara w zależność cech psychicznych człowieka od znaku zodiaku, pod którym się urodził, oraz inne wierzenia astrologiczne są zabobonami, wywodzącymi się ze starożytnego pogaństwa — z wiary w boską moc ciał niebieskich.
22. Dziękuję (język polski): ·↑ Tomasz Klimkowski, Dziedzictwo greckie w języku rumuńskim i arumuńskim, „Balcanica Posnaniensia.
23. Wbrew pozorom w USA liczba nastolatków i młodych dorosłych, którzy nie uprawiają seksu, wcale się nie zmniejsza, lecz zwiększa.
24. 120 akcji, co oznacza, że przemieliło się 142,5% całego FF.
25. Dzika Kura w pastelowym Kurniku
q25
26. Panu dziękuj Lyrics: 21 Gramów, Szad / Tego się nie zapomina, Akrobata znów zaklina / Betonowa trampolina pod naporem się ugina / Wokoło cicha pantomima, już minęła ich godzina / Już za.
27. Demotywatory
q27
28. Miasto Książek
q28
29. Demotywatory
q29
30. People who call themselves „anarchist” run the gamut from right-wing petty-bourgeois thugs who hate the working class and attack communists to subjective revolutionists who solidarize with the proletariat and genuinely seek the overthrow of the bourgeoisie.
31. Akcja ma również zwrócić uwagę, jakie konsekwencje prawne wiążą się z udziałem w procederze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych.
32. Polacy nie chcą waloryzacji świadczenia 500+ Choć brzmi to jak żart, to Polacy już więcej pieniędzy z 500+ nie chcą.
33. Panowie w swojej interpelacji napisali o tym, że prawo dotyczące świateł w dzień nie dało wymiernej poprawy bezpieczeństwa.
34. Demotywatory
q34
35. Erwin Gałan
q35
36. Grupy dyskusyjne – Jeja.pl
q36
37. By using our services, you agree to our use of cookies.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: