Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Opierać Się Na

1. Jeśli system imigracyjny miałby opierać się na kryterium zarobkowym, Universities UK apeluje o to, by próg ten został wyznaczony na poziomie 21 000 funtów rocznie, co pozwoliłoby także na rekrutację techników, czy asystentów językowych w sektorze – powiedział ….
2. FM GROUP Webinar: „Każdy duży projekt opiera się na dobrych fundamentach” – Paweł Lenar
Thank you for watching!
3. Zalecenia powinny nadal opierać się na wynikach tradycyjnych, randomizowanych badań klinicznych w przypadkach, kiedy wnoszą one nowe elementy.
4. O wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
5. Budujemy Dom
q5
6. Gość Niedzielny
q6
7. Opierać się: a) wspierać się na czymś b) traktować coś za podstawę c) uzyskiwać pomoc d) stawiać opór e) rzadko: docierać dokądś f) być zbudowanym na podporach g) prać sobie ubranie.
8. Demotywatory
q8
9. GizChina.it
q9
10. Demotywatory
q10
11. Portal Spożywczy
q11
12. Energetyka24
q12
13. Fakty – Interia
q13
14. Efantastyka
q14
15. Grzegorz Schetyna komentuje expose Mateusza Morawieckiego: „Nie można opierać polityki na dyrdymałach, jakie Pan opowiada, Panie premierze”.
16. Tygodnik Idziemy
q16
17. Polsat News
q17
18. Kobiecy Humor
q18
19. Polityka rodzinna nie może się opierać wyłącznie na zasiłkach, świadczeniach – mówił na konwencji programowej PSL-Koalicja Polska w Sandomierzu Władysław Kosiniak-Kamysz.
20. Kiedy Wasze dzieci zaczęły się opierać na wyprostowanych rączkach podczas leżenia na brzuchu.
21. MEMy – Tapety na Pulpit
q21
22. Przegląd Sportowy
q22
23. Definicja opierać Co to znaczy OPIERAĆ: 1] podpierać, podtrzymywać, wspierać.
24. Urząd Miasta Brzeg
q24
25. Demotywatory
q25
26. Choć naukowcy mogą się w pewnej mierze opierać na wcześniej opracowanych szczepionkach przeciwko MERS i SARS oraz korzystać z pomocy specjalistycznych programów i urządzeń, nie ma gwarancji, że szczepionki okażą się wystarczająco skuteczne i bezpieczne.
27. Jeśli już teraz nauczysz się opierać pokusom, zaoszczędzisz sobie wielu zmartwień i zdobędziesz umiejętność niezbędną w dorosłym życiu.
28. Demotywatory
q28
29. Demotywatory
q29
30. Na podstawie oceny klinicznej pacjent powinien wykazywać ADHD o nasileniu co najmniej umiarkowanym, na co wskazuje co najmniej umiarkowane zaburzenie funkcjonowania w 2 lub więcej strefach życia społecznego (na przykład funkcjonowania.
31. Opierać się na dotychczasowej historii firmy i zgromadzonych danych, pamiętać o inwestycjach, dokładnie znać strukturę kosztów firmy, uwzględniać koszty stałe i koszty zmienne, uwzględniać działania promocyjne, reklamowe, sprzedażowe, uwzględniać wszelkie nowe koszty, takie jak nowi pracownicy, nowe maszyny, samochody, itp….
32. Polish Express
q32
33. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa opierać: opierać na czymś, opierać się, opierać się czemuś, opierać się komuś, opierać się na czymś, opierać się na kimś, opierać się na wzorze.
34. Wiez.com.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: