Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Prawdziwej Przyjaźni

1. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Belgów Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Francuzów Greków Hiszpanów Holendrów Irlandczyków Kanadyjczyków Niemców Polaków Rosjan ….
2. Cytaty o przyjaźni #3
Thank you for watching!
3. Kochamy Zwierzaki
q3
4. KobietaPo30
q4
5. Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarżeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się Rzymianinie.
6. Rośnij w Siłę
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Gazeta Współczesna
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. W prawdziwej przyjaźni nie ma również miejsca na gniewanie się na siebie, owszem, przyjaciele również mogą się kłócić, ale po kłótni nie wypominają ….
11. Pogarda za fałsz Nie budujące, to co napiszę dotyczy człowieka, któremu ufano, takiego, co mienił się przyjacielem, z wielką atencją był szanowany.
12. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
13. Demotywatory
q13
14. W każdej stronie, gdzie ja będę, choć o 1000 mil, Zawsze ciebie pamiętać będę, do ostatnich życia chwil.
15. Dzięki nim zrozumiesz, jak bardzo cenna jest przyjaźń i zarazem jak bardzo może być niebezpieczna.
16. Mocne cytaty
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Dom, Marzec 2020
q18
19. Jest Pozytywnie
q19
20. Na tej stronie znajdziecie najpiękniejsze cytaty, o przyjaźni :).
21. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q21
22. Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.
23. Pasja naszym życiem
q23
24. Łacina globalnie
q24
25. Istnieje przykład prawdziwej przyjaźni pomiędzy Dawidem a synem Saula Jonatanem, który pomimo starań jego ojca by zabić Dawida, pozostał przy swoim przyjacielu.
26. Miasto Dzieci
q26
27. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q27
28. Wesele z klasą
q28
29. Fakt, ale cytaty o przyjaźni to coś więcej niż wspólne nieszczęście.
30. Sentencje, cytaty, opisy
q30
31. ) Hoc tempore obsequium amicos veritas odium parit – W tych czasach uległość tworzy przyjaciół, a prawda rodzi nienawiść.
32. Dobreprogramy
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Cytaty » Przyjaźń » « poprzednie (1/20) następne ».
35. Czasem trzeba o wiele więcej, by raz jeszcze stworzyć „coś” na miarę tego, co zostało utracone, ale pamiętaj – do tanga trzeba dwojga… Najpiękniejsze cytaty o przyjaźni: „Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
36. Cytaty o przyjaźni, które można wykorzystać jako uzupełnienie życzeń na urodziny, podpis wspólnego zdjęcia, w wiadomości SMS lub innej korespondencji.
37. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: