Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Z Wiedzmina

1. Mimo iż Geralt był jednym z najlepszych szermierzy, miał wiele wad z których największymi było, prawie całkowite wypranie z emocji i uczuć poprzez próby, oraz wielka słabość do kobiet.
2. Wiedźmin – najlepsza rozmowa w grze
Thank you for watching!
3. ASZdziennik
q3
4. Gry Made in Poland
q4
5. Czytamy bo kochamy
q5
6. Gry Made in Poland
q6
7. Często, gdy nie możemy pohamować swoich emocji, wyrzucamy je poprzez publikowanie cytatów, z którymi się utożsamiamy.
8. Niektóre fragmenty mogą się trochę różnić od tych z książki, ponieważ często czytam nieoficjalne e-booki.
9. GWENT | Forums – CD Projekt Red
q9
10. Wielki bum na Wiedzmina 3 jeszcze nie minął, więc dodajemy ten cytat Pana Sapkowskiego i gratulujemy sukcesu wydawniczego.
11. NaEKRANIE.pl
q11
12. Gry Made in Poland
q12
13. Momentami czułam to, co prawdopodobnie czuli bohaterowie „Miasta śniących książek”, gdy mieli do czynienia z najwspanialszym opowiadaniem, jakie powstało w Camonii.
14. Poniżej znajdują się różne znaczenia hasła: Wiedźmin.
15. Niestatystyczny.pl
q15
16. Z ostatnią iskierką życia, która mi została, próbowałam przemówić i dać Dymitrowi znać, że jego również kochałam, i że teraz to on musi ją chronić.
17. ASZdziennik
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. NaEKRANIE.pl
q19
20. Szary Grabarz
q20
21. Nie czytam takiej chuni, bo jakby ktoś z moich znajomych zobaczył, że czytam książkę o krasnalach, to zabiłby mnie śmiechem.
22. Tutaj przynajmniej zebrali się tacy, z którymi mam o czym pogadać.
23. Niestatystyczny.pl
q23
24. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q24
25. Z reguły czytelnicy nie pamiętają później dokładnie kontekstu lub osoby, która wypowiedziała zapadające im w pamięć zdanie, dlatego właśnie w tym miejscu staramy się zebrać te cytaty, które każdy miłośnik Wiedźmina powinien znać.
26. Joe Monster
q26
27. Cytaty z Pani Jeziora.
28. GRY-OnLine.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Zebrane w dwu tomach – Ostatnie życzenie i Miecz przeznaczenia – trzynaście nowel z wiedźminem Geraltem w roli głównej, z trubadurem Jaskrem, piękną czarodziejką Yennefer, królewną Ciri, z krasnoludami, książętami, czarownikami i budzącymi przerażenie potworami podbiły czytelników w Polsce i na świecie.
31. Lepiej myśleć niż nie.
q31
32. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
33. – Skrupuly to nie to samo co hemoroidy – wyjasnil Jaskier, tlumiac smiech [cytaty z pamieci wiec moga troszke odibegac od oryginalu] – TO nasz paterotyczny obowiazek.
34. „Na Geralcie kolekcja ta nie zrobiła wrażenia – mieszkał przez pól roku u Yennefer w Vengerbergu, a Yennefer miała jeszcze.
35. Spider’s Web
q35
36. Wprost INFO
q36
37. Rozpoznaj postacie z anime z heterochromicznymi.
38. Teksty w Wiedźminie 3 są równie oryginalne, jak w komediach z udziałem Czarka Pazury.
39. Spider’s Web
q39
40. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
41. Joe Monster
q41
42. „Na Geralcie kolekcja ta nie zrobiła wrażenia – mieszkał przez pól roku u Yennefer w Vengerbergu, a Yennefer miała jeszcze.
43. GRY-OnLine.pl
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: