Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pobudzają Do Śmiechu

1. Dodatkowo pracujące mięśnie brzucha pobudzają jelita, co sprzyja lepszemu trawieniu.
2. Czy śmiech wzmacnia odporność, leczy i wydłuża życie?
Thank you for watching!
3. Zwierciadlo.pl
q3
4. Z pewnością znajdzie się wśród nich 37-latek, który stanął na światłach koło radiowozu i na oczach policjantów zapalił marihuanę.
5. Onet Kobieta
q5
6. Fundacja Bądź
q6
7. Super Piękna to Ty
q7
8. Liczba wierszy: 23 · Lista rozwiązań dla określenia pobudzają do śmiechu z krzyżówki.
9. Erbe Dietetyk Warszawa
q9
10. GoTeam21.pl
q10
11. Polega na łączeniu ze sobą elementów językowych zaczerpniętych z różnych odmian stylowych, stosowaniu wymyślnych metafor dla nazwania zupełnie prozaicznych wydarzeń.
12. Niepozorni bohaterowie grają pierwsze skrzypce – broda Mikołaja skrywająca skarby, rozmowy bombki ze świerkiem i płatka śniegu z nocą, karp kowalem własnego losu, pani.
13. Świat Zdrowia
q13
14. Okiem Tolteka – WordPress.com
q14
15. Zatem, jeśli dopada nas wieczorne lenistwo, możemy sięgnąć po programy rozrywkowe lub komedie, które wywołają salwy śmiechu.
16. Wykorzystanie tak taniego i prostego w stosowaniu środka terapeutycznego, jakim jest śmiech, do przywracania nadziei na powrót do zdrowia.
17. My Travel Blog
q17
18. Sadurski.com
q18
19. Przeglądaj przykłady użycia 'pobudzający do śmiechu’ w wielkim korpusie języka: polski.
20. Zabawki Bright Starts
q20
21. Pl – Śmianie się przez zaledwie 15 minut dziennie spala wystarczającą ilość kalorii, aby zrzucić ponad 2 kg tłuszczu w ciągu roku.
22. Zwierciadlo.pl
q22
23. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „pobudza do śmiechu” możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.
24. Swiss Herbal
q24
25. Wyobraźcie sobie, że podczas śmiechu jesteśmy w stanie pobierać trzykrotnie więcej tlenu niż podczas standardowego wdechu (1,5 litra powietrza w porównaniu do 0,5 litra.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Kreatywna.pl
q27
28. Na ogół jednak przyjąć należy, że błędy bliźnich pobudzają nas do śmiechu raczej ze względu na swoje nieuspołecznienie niż ze względu na swą niemoralność.
29. Londynek.net
q29
30. 01 dowcipny humorystyczny komiczny krotochwilny pobudzający do śmiechu pocieszny sowizdrzalski zabawny śmieszny żartobliwy 02 błyskotliwy inteligentny ludyczny pobudzający do śmiechu pomysłowy zgrabny 03 figlarny jowialny paradny pobudzający do śmiechu rozrywkowy swawolny wesoły Masz zastrzeżenia.
31. Justyna Brzezińska
q31
32. MyFitness.pl – Gazeta
q32
33. Na różnych poziomach, wtedy więc gdy są lekkie i pobudzają do śmiechu, i wtedy gdy są poważne i ciężkie, nieznośne do zaakceptowania, żyją własnym życiem, życiem fenomenu nie do opisania.
34. Wszystkie wspierają rozwój, inspirują, pobudzają wyobraźnię i znakomicie pozwalają odkryć młode talenty – co ma przecież ogromne znaczenie.
35. 2018 · Twoich przyjaciół zdziwi to, że śmiejesz się, patrząc na gwiazdy, wtedy im powiesz – gwiazdy zawsze pobudzają mnie do śmiechu.
36. Katowice – Wyborcza
q36
37. Jogin Śmiechu
q37
38. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa pobudzać: pobudzać do czegoś, pobudzać do gniewu, pobudzać do sprzeciwu, pobudzać do śmiechu, pobudzać energię, pobudzać kogoś, pobudzać kogoś do czegoś, pobudzać kogoś do działania, pobudzać kogoś do gniewu, pobudzać kogoś do gniewu, pobudzać się.
39. Hormon szczęścia uwalnia się po intensywnym treningu, w czasie porodu, podczas uprawiania seksu, a także na skutek śmiechu czy błogiego relaksu.
40. Polega na łączeniu ze sobą elementów językowych zaczerpniętych z różnych odmian stylowych, stosowaniu wymyślnych metafor dla nazwania zupełnie prozaicznych wydarzeń.
41. Menopauza.pl
q41
42. Women’s Health
q42
43. Zatem, jeśli dopada nas wieczorne lenistwo, możemy sięgnąć po programy rozrywkowe lub komedie, które wywołają salwy śmiechu.
44. Zabawki Bright Starts
q44
45. Synonimy dla słowa pobudzający do śmiechu to: dowcipny, humorystyczny, komiczny, krotochwilny, pobudzający do śmiechu, pocieszny, sowizdrzalski, zabawny.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: