Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Śmierci

1. Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia.
2. W ŚMIERCI KLINICZNEJ UJRZAŁAM ŚWIATŁO, NIE CHCIAŁAM WRACAĆ ALE MI KAZANO – Miriam Lundgren © VTV
Thank you for watching!
3. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
4. Demotywatory
q4
5. Wzruszające myśli i sentencje o przemijaniu i śmierci.
6. Zamyslenie.pl
q6
7. „Fotografie są bardzo zwodnicze, dają nam złudzenie, że jesteśmy na nich żywi, a to nieprawda, osoba na którą patrzymy, już nie istnieje i gdyby ona sama mogła nas zobaczyć, to ….
8. Wydaje się, że nie żyją już wszyscy, że nie ma się przy czym upierać, nie ma przy czym obstawać.
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Witam, nie mam pewności, czy pod hasłem „myśl o śmierci” kryją się myśli samobójcze czy raczej jest tak, że od jakiegoś czasu temat śmierci, odchodzenia, umierania, w niedający się zignorować sposób, powraca i domaga się uwagi.
11. Stefan Żeromski Jeśli życie jest Dobrem, to Dobrem jest i śmierć, bez której nie ma życia.
12. Buzz Gazeta
q12
13. Chrystus mówi o sobie, że w Nim skupiło się całe ludzkie cierpienie, które skutecznie zmieniło się w misterium Jego męki, śmierci i zmartwychwstania.
14. Znane powiedzenia, złote myśli, aforyzmy i cytaty o kotach – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na stronie dla miłośników kotów – Koty.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Śmierć jest wiecznym schroniskiem, w którym nic się nie odczuwa W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki.
17. Fryderyk Schiller Chwilo trwaj, chwilo jesteś tak piękna Johann Wolfgang von GoetheMarta Konarska edytował(a) ten post dnia 19.
18. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O.
19. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Na łożu śmierci łakomie się uśmiechała, niecierpliwiła się, spieszno jej było zobaczyć, co będzie potem.
22. Wzruszające myśli i sentencje o przemijaniu i śmierci.
23. 83 364 osoby lubią to · 1659 osób mówi o tym.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Gazeta Wrocławska
q25
26. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O.
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Trzeba kilka razy przeżyć własne śmierci, by móc raz napisać życiu.
29. Biblioteka Cyfrowa
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Wilde Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać Phyllis Diller Srebro jest tańsze od złota, złoto tańsze od wartości moralnych Horacy Stan, w którym żyjemy, zmienia ducha, jak pożywienie zmienia ciało Mencjusz Staraj się być mądrzejszy od innych, ale nigdy im tego nie mów.
32. Wiadomości – Gazeta
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O.
35. Łacina globalnie
q35
36. Memento Mori – Pamiętaj o śmierci Mors Certa, Hora Incerta – Śmierć jest pewna, ale [jej] godzina nieznana Mors Tua Vita Mea – Twoja śmierć jest moim życiem Nec tecum,nec sine te – Nic bez Ciebie , wszystko z Toba Nitimur In Vetitum – Najbardziej kusi zakazane Non schola sed ….
37. Łacina globalnie
q37
38. Stressfree.pl
q38
39. WielkieSlowa.pl
q39
40. Tym właśnie sposobem przechodzę do sedna dzisiejszego wpisu, którym jest wymienienie kilku cytatów i złotych myśli o dzieciach.
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Buzz Gazeta
q42
43. Terra-Felix
q43
44. Dwutygodnik
q44
45. Wiadomości – Gazeta
q45
46. Łacina globalnie
q46
47. Nie wiedziałem tylko czy zabije mnie bukmacher, rodzice (gdyby się dowiedzieli), czy sam się wykończę, bo czułem się katastrofalnie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: