Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jerzy Pilch Cytaty

1. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
2. Filozoficznie o miłości [wersja reżyserska]
Thank you for watching!
3. Interia Film
q3
4. Wyrwane z kontekstu
q4
5. Bohaterka „Pieśni nad pieśniami” prawdopodobnie nie była okularnicą o iksowatych nogach, ale to nie znaczy, że piewcy takich okularnic bluźnią Bogu.
6. Pod mocnym aniołem jerzy pilch cytat cytaty cytat po polsku.
7. Autor tej strony – Wielbiciel i wieloletni hodowca kotów oraz koci behawiorysta.
8. Znalezionych cytatów Jerzy Pilch: 15 Bóg na moment zasypia, my na moment rezygnujemy ze szczytnych celów i rodzi się zbrodnia.
9. Kto go widział na scenie, w rzadkich niestety rolach filmowych albo chociaż w trakcie jakiejś towarzyskiej improwizacji recytatorskiej, ten wie, że mając tak….
10. Autor tej strony – Wielbiciel i wieloletni hodowca kotów oraz koci behawiorysta.
11. UpolujEbooka
q11
12. Wyrwane z kontekstu
q12
13. Jerzy Pilch – polski pisarz – urodził się 10 sierpnia 1952 roku w Wiśle.
14. Cytaty.info
q14
15. Tygodnik Polityka
q15
16. Kościelskich (1989) za tom poetycki Wyznania twórcy pokątnej literatury erotycznej, nagrody Paszport „Polityki” (1998) za powieść Bezpowrotnie utracona leworęczność i Nagrody Literackiej „Nike” (2001) za powieść Pod Mocnym.
17. Littelratura – WordPress.com
q17
18. Academia.edu
q18
19. Rośnij w Siłę
q19
20. „Nie można być za młodym na uświadomienie sobie absurdu wojny religijnej, to powinno być ćwiczone i wdrażane od niemolęctwa, co mówię, od niemowlęctwa.
21. Rebus.us.edu.pl
q21
22. Dev.latimes.com
q22
23. Kultura – Dziennik.pl
q23
24. Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Jerzy-Pilch Cytaty o świecie #87895 Jerzy-Pilch Nieustanne myślenie o drobiazgach nie musi rozpraszać dociekań najwyższej wagi, wystarczy, że rozprasza codzienne dociekania, a rozprasza je rujnująco, jeśli docieka się całymi zdaniami.
27. Jest Pozytywnie
q27
28. Ach, panie doktorze, ja wiem, przecież ja doskonale wiem, że nie można, zwłaszcza w moim wypadku nie można, pijąc, żyć długo i szczęśliwie.
29. Cytaty Co Do Joty – WordPress.com
q29
30. News – O.pl Polski Portal Kultury
q30
31. Entuzjastycznie przyjęta powieść Jerzego Pilcha – pełna literackich odniesień, ironii, melancholii, a przede wszystkim groteski, w której dzieciństwo zderza się z siermiężną rzeczywistością, a liryczne opowieści z wątkiem sensacyjnym.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: