Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Chwilo Trwaj Po Łacinie

1. Były krótkie, lecz treściwe, czasem nawet dosadne, łatwo wpadały w ucho, a przede wszystkim lud je czytał, mało tego, również biedota rzymska znajdywała odwagę, aby wyrzucić z siebie to, co leżało jej na sercu.
2. Pogrzeb Jana Pawła II 08.04.2005 | TV Trwam
Thank you for watching!
3. ⬇ ⬇ ⬇ Otóż, Prima Aprilis to po łacinie znaczy „oszukałem cię”.
4. Przewodnik tatrzański
q4
5. Wykop.pl – newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka …
q5
6. Ja psychicznie nastawiam się na chłopca i mowię Teodor [emoji23] Link do: Jakiej płci będzie Twoje kolejne dziecko i kiedy się urodzi.
7. OswiecimOnLine
q7
8. UMCS Digital Library – Lublin
q8
9. Oglądał właśnie jakiś super ważny dla siebie mecz koszykówki – nie miałam oczywiście pojęcia, co w tym sporcie może być fascynującego – więc nic dziwnego, że nie zwrócił uwagi na zmianę moim głosie czy wyrazie twarzy.
10. A kacjowy B log – w podróży, w kuchni i wśród ptaków – RSSing.com
q10
11. DocPlayer.pl
q11
12. Korona Świętego Stefana była z zasady wielonarodowa, a język łaciński był językiem politycznym.
13. Pierwszy autograf Kochanowski umieścił na początku dzieła i jest to jego pierwsza zachowana próba poetycka (cztery wersy po łacinie), pełniąca funkcję dedykacji dla przyjaciela Stanisława Grzepskiego[7].
14. O sztuce. Blog Justyny Napiórkowskiej – Galeria Sztuki Katarzyny …
q14
15. Domowy Kościół Diecezji Sandomierskiej
q15
16. Zadaje za pokutę dwie godziny słuchania Loreeny McKennitt kaleczącej łacinę (ona umie śpiewać w językach współczesnych, ale po łacinie, matko moja miła.
17. Portal podróżniczy etraveler.pl
q17
18. 1 (Wydanie z opracowaniem) – opis produktu: Wielki uczony – wciąż spragniony wiedzy o sensie istnienia – zawiera pakt z diabłem.
19. 22:46 2,2°C Życie, smakujesz i pachniesz jak miód w miodobranie.
20. 2007 · Dzięki czarom szatana Mefisto odzyskuje młodość, który założył się z Bogiem, że spełniając wszystkie życzenia mędrca doprowadzi go do pełni szczęścia, odczuwanego dzięki osiągnięcia wyznaczonego sobie celu ( miał wtedy powiedzieć „chwilo trwaj wiecznie, jesteś piękna”).
21. Najpierw może kilka słów o anatomii, wszak „bez znajomości anatomii, nie ma lekarza”… jakoś tak to szło, uczyłem się takich przysłów po łacinie ale już zapomniałem.
22. Quidquid Latine dictum sit, altum videtur – cokolwiek powiesz po łacinie brzmi mądrze.
23. TO prawda, łaciny używa się najczęściej, tylko po to, by brzmiało mądrze, bo jaki logiczny sens jest wyrażania sentencji po łacinie (często słów zwykłych mordeców), gdy można wypowiedzieć to samo zdanie po polsku, będąc dzięki temu bardziej zrozumiałym.
24. Victoria tucholka – Weebly
q24
25. Moje podróże – RSSing.com
q25
26. Www.sbc.org.pl
q26
27. Beskidzka Salamandra – WordPress.com
q27
28. Uniwersytet Jagielloński
q28
29. W audycji będziemy rozmawiać o ludziach wykluczonych społecznie oraz o formach pomocy, jakie można im zanieść.
30. Tylko aktywne działanie może dać nam prawdziwe szczęście i sprawić, że w zachwycie wymówimy słowa:” Chwilo trwaj… jesteś wieczna”, bowiem każda radość wymaga głębokiej wieczności.
31. Polska nazwa botaniczna poinsecji to wilczomlecz piękny (lub nadobny)- po łacinie Euphorbia pulcherrima.
32. DocPlayer.pl
q32
33. Poniżej znajdują się różne znaczenia hasła: Faust.
34. Wykop.pl – newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka …
q34
35. Repozytorium Centrum Otwartej Nauki
q35
36. Płomień Pański
q36
37. Cześć forumowe ludzie , za szybko jak dla mnie święta minęły, tak gwarno w domu było, a dzisiaj od rana cisza, bo rano wyjechali, ale ważne dla mnie, że dzieciaki już dojechały do siebie szczęśliwie, jednak autostrady to dobra rzecz i teraz już jestem na luzie i spokojna, czego i Wam kochani życzę.
38. Głos Karmelu
q38
39. Repozytorium UwB
q39
40. Zbc.uz.zgora.pl
q40
41. OswiecimOnLine
q41
42. Biblioteka.teatrnn.pl
q42
43. To także funkcjonujące do dziś nie tyko w polszczyźnie, lecz także w wielu innych językach europejskich zdania, które warto znać choćby po to, by prawidłowo zrozumieć kontekst i znaczenie wypowiedzi literackich (i nie tylko literackich).
44. Uniwersytet Jagielloński
q44
45. Zostajemy nasmarowani olejem i powoli czujemy delikatny ruch dłoni i rozlewające się ciepło, którego jest coraz coraz więcej.
46. Ta pierwsza obszerna analiza narkotykowej rzeczywistości Trzeciej Rzeszy, oparta na sprawdzonych danych, zmienia nasze postrzeganie całej epoki.
47. Victoria tucholka – Weebly
q47
48. Voice of Rome
q48
49. W zamian za swą duszę uzyskał znów młodość oraz możliwość podróżowania w czasie i przestrzeni.
50. Była noc był świt poranek za oknem dzień usiłował zaistnieć spowity w szarość chmur w bezsłoneczny smutek świateł błysk samochodów sznur i znów często.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: