Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wzruszające Cytaty O Babci

1. Córeczko, W dniu urodzin życzę Ci samych pięknych dni w szczęściu i pogodzie, Niech słońce nigdy nie znika dla ciebie na co dzień.
2. 100% smutny film :( 💔
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Ja tam Babci nie buntuję, lecz tak zrobię: powiem mamie po cichutku, choćby teraz, żeby mama poszła z babcia do fryzjera, żeby tata przyniósł ciastka oraz kwiaty, stół nakryję elegancko do herbaty,.
5. Żeby dzieci przysparzały Ci zawsze radości, szef uśmiechu na twarzy, konto pieniędzy, teściowa całusów, a los spełnienia najskrytszych pragnień.
6. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki na Dzień Babci i Dziadka, zabawne wierszyki w dniu Babci, wyjątkowe wierszyki od wnuczki, wnuczka, życzenia z okazji dnia babci, dzień babci,.
7. To niezwykły przypadek, super także jest dziadek, Bo nawet w środku nocy nie odmówi pomocy.
8. Mamotoja.pl
q8
9. Stalo sie to niespodziawanie i tragicznie,a ja tyle chcialabym mu jeszcze powiedziec,podziekowac.
10. Miasto Dzieci
q10
11. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma.
12. Miasto Dzieci
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Gazeta Krakowska
q14
15. Krótkie i dłuższe, zabawne i wzruszające życzenia, które możecie wyrecytować albo wpisać na laurkę.
16. Nasze Bąbelkowo
q16
17. Urodzinowe życzenia dla babci powinny zawierać naszą wdzięczność za to, że jest z nami, w naszym życiu, że wspomnienia z nią związane wypełniają ciepłem nasze myśli i wracamy do nich za każdym razem, kiedy mamy chandrę.
18. Dlatego własnie w dniu urodzin powinniśmy pomyśleć o jakiś wyjątkowych życzeniach urodzinowych dla siostry.
19. 2014 · Żadne cytaty o miłości nie zapadają w pamięć tak głęboko jak słowa naszego własnego Jana Kochanowskiego.
20. Miasto Dzieci
q20
21. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
22. Zamyslenie.pl
q22
23. ” „Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność” „Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie” „Odszedłeś tak nagle, pozostawiając smutek i wielki żal.
24. Miasto Dzieci
q24
25. Mjakmama.pl
q25
26. Oto kilka cytatów znanych osób na temat babci i dziadka: Każdy musi mieć dostęp zarówno do dziadków, jak i wnuków, aby być w pełni człowiekiem.
27. Ona czuć nie da nieszczęścia gromu, troski lżejszymi uczyni, ona pomyślność stworzy Wam w domu, majątek wniesie do skrzyni.
28. Wszystko dlatego, że przede wszystkim cenimy sobie życzenia oryginalne i nietuzinkowe, z którymi każdy prezent wygląda o niebo lepiej.
29. Lepsza na dzień babci byłaby zielona, albo żółta, słoneczna, pachnąca jak róża, zrobię Ci kalendarz babciu, kiedy będę duża.
30. Mamotoja.pl
q30
31. Mjakmama.pl
q31
32. Stressfree.pl
q32
33. Mamotoja.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Gazeta Współczesna
q36
37. Polska Times
q37
38. Miasto Dzieci
q38
39. Zamyslenie.pl
q39
40. Kobiety to my
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: